F-15C MSIP II Academy 1/72

Previous topic - Next topic

blaza

F-15C MSIP II Academy 1/72

Prvi F-15 koji radim. Prvi put koristio eceraj (Eduard zoom set). Ostalo OOB uz korekcije i dodatke u samogradnji (izduvi). Valejo akrilna hemija.

Kalup ok, ocajno uradjeno sklapanje usisnika pa na istima treba obratiti najvise paznje. Jos jedan od kalupa koje necu ponovo uzimati u rad.

Kartograf dekali iz kutije, uglavnom bez problema.

Izgubio vreme pokusavajuci da uklopim boje. Vallejo FS36251 deluje previse tamno u odnosu na slike aviona koje sam analizirao. Zaleteo se naravno i ofarbao pa nakon toga dosao do tog zakljucka  :headbang






















milan78

Odlican je.Na slikama boje deluju bas ok.Blago tebi sto si uzeo kutiju sa Cartograf dekalima, ja imam msip sa njihovim i dok ne nadjem bolje necu ga startovati.Jos jednom, bravo!
Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Bez obzira na sve odlicno si ga uradio.

Nemanja99


djos & filip

Ovo izgleda savrseno.
Svaka cast na prelepom farbanju.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

blaza

Quote from: milan78 on 04-05-2019, 11:01:16
Odlican je.Na slikama boje deluju bas ok.Blago tebi sto si uzeo kutiju sa Cartograf dekalima, ja imam msip sa njihovim i dok ne nadjem bolje necu ga startovati.Jos jednom, bravo!

Znam na koje izdanje mislis. Jednom sa se opekao sa njihovim dekalima (ne znam da li su im svi ujednacenog-ocajnog kvaliteta) i od tada uzimam samo kutije sa cartograf dekalima. Zaostala mi je samo jedna kutija sa academy dekalima (italeri prepak a-6e) za koju jos uvek nisam uzeo alternativne dekale pa cu verovatno na kraju ipak raditi sa korejskim.

flanker

Odličan, posebno mi se dopadaju motori i izduv. Sve sa merom urađeno, a deluje kao veća razmera.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Miroslav Š.

Blažo, svaka čast, baš lep rad :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!