Reggiane Re.2000GA Falco Sword 1/72

Previous topic - Next topic

spatz

Buongiorno ragazzi :D I naravno evo i mladjeg Hejinog brata Falka naravno mladji jer je u pitanju verzija GA (Grande autonomia) koja je nastala posle serije iz koje je proizasla Heja.Glavna razlika vidljiva naravno je izostanak zastakljenog dela zadnje kabine kada dobija ful metall jacket grbu  ;D. Mada Iznenadilo me i ako se dobro pokazao kao lovac u mock up dog fightu sa drugiim talijanskim i nemackim Bf-109 jako malo je sluzilo u RA!Interesantno mi bilo sto je na skoro svim Reganama izostao amblem snopa pruca sa sekirom.No ne bih da duzim ovo je jkao i Heja jedan od sest iz Swordovog seta kao i za Heju sve pohvale i skretanje paznje na konkretne propuste.Sto se dekala tice nisu iz OOB bilo mi dosadno da mi i ovaj bude sa zutim nosem vec sam iskoristio iz italerijeve kutije zbog bojanja kapotaza u ceveno a najvise izazovne kamuflaze koja je u osnovi trobojna zuta braon zelena ,naknadno dodata verde oliva oscuro 2 u vidu mreze.Kao i za Heju ista receptura malo blazi vedering i ovde hvala Jovac i za preporuku laka:-) Svaka sugestija dobro dosla.






DjG


   il questo cantabile giocatore !   :super
   Lepo !

Jovac

Još samo da vidim urađen prototip. Ovo je fenomenalno. :cheers :cheers :cheers

spatz


relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Jovac


djos & filip

Ovo je bio finalni udarac, maketa je ispala fenomenalno.
Bellissimo
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......