1:72 Hasegawa F-35B

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Kompletni OOB.Maketa je savrsena.Nikakve probleme prilikom sklapanja.Ali zato je avion bez dushe i shmeka.Bas monotona masina i monotona shema farbanja.Farbe su gunze i tamiya.
















Sandman

Jesi li ove "cik-cak" panele farbao uz pravljenje maski ili je to beše dato kao dekal?
U oba slučaja deluje mi kao mukotrpan posao  :-\

U potpunosti delim tvoje mišljenje oko šeme farbanja - svi su sivi, čak i rondele postavljene na samom nosnom delu nekako mi bzvz izgledaju.

F-35A je možda za nijansu lepši u delu oko kokpita jer je taj deo drugačiji u odnosu na VTOL verziju, dok opet C verzija lepo izgleda sa većim krilima.

Tomcat

Apsolutno nisam ljubitelj ove nove generacije aviona ali je ovaj tvoj svakako lepo ispao. Uz to, veci je nego sto sam mislio
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Verovatno sam ja fan ultra modernjaka te mi je f-35 prelep avion iako je kanta koja zahvata stotine miliona$. Rad standard, vrhunski a maketa u celosti po mom ukusu.  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

AcaDinic

Meni se ovo sviđa.
Na neki način.
Kakav je F-117 ovo je prelepa mašina.

Svakako rad je standardica, odličan.

:cheers

dragan_mig31

Hvala vam Drugari

@Sandman nesto sam farbao ali 80% su dekali.Dekali iako su hasegawini su se jako lepo oponasali i legli su bas kako treba.

@Tomcat isto sam i ja mislio da je mnogo manji ali ispade da je bas veliki avion.

@Milane cekamo da ti uradis svog ;)

@AcaDinic f-117 za ovo je mis univerzum :D

Jovac

Rad standard odličan. Maketa nije po mom ukusu, ali rad za poštovanje. :cheers :cheers :cheers

Goran A.

Uspela maketa. Iako siv, nije dosadan verovatno zbog ovih svetlijih tračica.

Koliko god bila podeljena mišljenja, taj avion je na svom početku i tek treba pokaže svoje vrline i mane. Ono što se ne može oduzeti ovom kompjuteru sa krilima je da je perfektno skrojen i sašiven.