1:72 Yumo G-4 Super Galeb

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

O maketu necu da pricam jer svi znate kakva je i koje su joj falinke.U kabini sam napravio novi HUD.Ugradio sam visak MK-10 sedista od specialhobby miraz f-1.Dodao sam im pojase.Ostatak je oob.Boje tamiya i model master.Dekali LH.

















Tomcat

Bravo, stvarno izgleda jako jako dobro
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Dobar je i lepo ofarban.Bas pogodjeno.  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Dragane,

Ovo avionče si napravio ''poubavo''!!! :super
Šalim se malo, ali stvarno si ga odradio vrhunski, onako u tvom stilu, a najviše mi se sviđa sve!!! Farbanjac odličan, svaka čast! :super :super :super

Veliki pozdrav!!!
M@rio


Jovac

Standard odličan rad. Ideja i realizacija na nivou. :cheers :cheers :cheers

anki

Jako mi se svidja izbor tih "ofucanih" boja i prebojenih starih oznaka ali opet imam primedbu za donjake. Prebleda i nedovoljno plava iako se radi o ostareloj boji , barem po mom skromnom misljenju. Pokusaj sledeci put da krenes sa Humbrol 89 posvetljenom za razmeru i/ili ostarevanje

Sandman

Fino si ofucao ovog balkanskog "japanca" :)
Sviđa mi se kako si dočarao prefarbane stare oznake, možda samo da si za nijansu sjajniji finalni lak udario...

dragan_mig31

Hvala vam jos jednom.

@anki na slikama to bas tako izgleda.Jako bledo i ofucano.Miksao sam farbu odokativno.Humbrol inace ne koristim.To su najgore boje koje sam u zivotu koristio.Nikad vise.

@Sandman Razmisjlao sam da ga izlakiram da bude malo sjaniji ali kad sam video walkaround pravog aviona onda sam odlucio da to bude bas kreda mat.Pravi avion nema nikakav sjaj.Ali bukvalno nikakav.

Nemanja99


shone

Quote from: dragan_mig31 on 24-07-2019, 12:25:16
Humbrol inace ne koristim.To su najgore boje koje sam u zivotu koristio.Nikad vise.

[

Da si pravio makete kad je bio samo humbrol onda bi naučio i sa njima da radiš.

Dobra maketa !
1 : 35

dragan_mig31

Uh ne brini prijatelju.Pravio sam makete kad je bio samo hambrol dostupan.Nisu mi ni tad odgovarali a ne odgovaraju mi ni danas.