P-51B Mustang 1/72 Revell

Previous topic - Next topic

Jovac

Još jedna maketa sa Pacifičkog ratišta. Svima poznat Revellov Mustang. Jako sam zadooljan uklapanjem , a posebno dekalima. Maketa predstavlja avion Texa Hilla . Evo slika :


















AcaDinic

U poslednje vreme si se nešto baš razradio!
Bravo, odlično ti je ispao.
:cheers

Tomcat

Lep! Mene ovaj ceka za restauraciju
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

spatz

Mnogo volim ovu mašinu odlčan svaka čast  :cheers :cheers :cheers

anki

Cisto i pedantno i po meni jako dobra ako ne i najbolja ponuda P-51 B u 1/72. Medjutim sada imam "ali". Prvo u napred da se izvinim, pogotovo sto i sam ne ofucavam makete , ali kod ovog aviona to je stvarno neizbezno i potrebno. Evo sam pogledaj fotku- bas je oguljen :
https://www.worldwarphotos.info/wp-content/gallery/usa/aircrafts/p-51-mustang/P-51_Mustang_of_the_26th_FS_51st_FG_Pilot_Col_David_Tex_Hill.jpg
Mislim da nije kasno da sada to malo doradis i uskladis sa pravim? Najjednostavnije sa kombinacijom srebrne olovke i flomastera ako nemas neke fensi pigmente. Koliko se secam i na Revelovoj kutiji na slici je oguljen?

Jovac

Quote from: anki on 24-07-2019, 10:50:38
Cisto i pedantno i po meni jako dobra ako ne i najbolja ponuda P-51 B u 1/72. Medjutim sada imam "ali". Prvo u napred da se izvinim, pogotovo sto i sam ne ofucavam makete , ali kod ovog aviona to je stvarno neizbezno i potrebno. Evo sam pogledaj fotku- bas je oguljen :
https://www.worldwarphotos.info/wp-content/gallery/usa/aircrafts/p-51-mustang/P-51_Mustang_of_the_26th_FS_51st_FG_Pilot_Col_David_Tex_Hill.jpg
Mislim da nije kasno da sada to malo doradis i uskladis sa pravim? Najjednostavnije sa kombinacijom srebrne olovke i flomastera ako nemas neke fensi pigmente. Koliko se secam i na Revelovoj kutiji na slici je oguljen?

Poštovani hvala na sugetiji i poslatom linku. I sam još uvek razmišljam o dozi ofucanosti , tako da će ovih dana biti malo ofgucan. Pozdrav.