MiG 29, Academy, 1/48

Previous topic - Next topic

Dragan

Malo drugacija recenzija:
https://www.youtube.com/watch?v=WN7c9JBNmG4
Istina, tip samo govori, ali nigde nije pokazao sta sve na maketi ne valja.

guster

Lepo nam je pokazao stan, samo ne razumem sto ne skine jaknu  ;D

YU-DFY

Interesantno. Covek je toliko isfrustriran zbog lose makete. Prepoznah i sebe u ovom videu. Bio sam prilicno isfrustriran dok sam radio Petljakova od MPM, ali mi nije padalo na pamet da odustanem. Sad mi je drago kad ga vidim u vitrini. Znam koliko sam truda i rada ulozio a i to je neka draz maketarstva.

Zoran Sivcev

Eto, covek lepo rece da ne radite Academy mig29 i da treba da je se resite. Ja cu rado udomiti jednog dvoseda ako ga neko ima i odluci da poslusa ovog i odustane od izrade. Naravno platicu maketu.

milan78

Kako se ovde ponavlja na forumu s vremena na vreme da i ja tu frazu iskoristim-"Nema lose makete samo nestrucnih maketara!"
Instagram-Peacockscaleworx

boom.boom

Koliko god da je glupa forma recenzije, covek je apsoluno u pravu!!! Akademijeva 29ka je apsolutno djubre od !!! To se toliko tragicno uklapa da apsolutno ne postoji razlog njenog sastavljanja!!! Pa i taj dvosed ce vec izaci u necijoj boljoj produkciji! Sastavih ga, izadjo na kraj s akademcem i zadovoljan sam kako je ispao, ali ga vise ne bih nikada pipnuo (sto vrlo lako moze da opovrgne neki nalet ludila nicim izazvan :headbang :lol)!!! Pa ima toliko dobre plastike koju treba raditi, ne treba gubiti vrem i zivce na to djubre od makete!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Ziggy

Quote from: Zoran Sivcev on 30-01-2019, 08:20:07
Eto, covek lepo rece da ne radite Academy mig29 i da treba da je se resite. Ja cu rado udomiti jednog dvoseda ako ga neko ima i odluci da poslusa ovog i odustane od izrade. Naravno platicu maketu.

Imam ja, mogu poneti na NG Kup ako si jos zainteresovan?
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!