1:72 LM Resin G-4 Supergaleb

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobro poznata Yumo maketa ovaj put u rezinskoj varijanti.Kopija je standardnog liksovog kvaliteta.Poneki mehuric tu i tamo ali uglavnom ok.Ono sto me odusevilo je da se sklopila odlicno i cak i bolje nego plasticne makete u nekim delovima.Narocito spoj krila trup.Morao sam da napravim far u nosu od providnog sprua,pitocev od igle i nisansku spravu u kabini.Boje tamiya.dekali iz viskova.













komoras

Ispade bolje od plastikenca...svaka čast!  :mjetal
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Janjic

凸(¬‿¬)凸

milan78

Da ne kazes da je resin,ne bi pomislio da je.Standardan tvoj rad.Moraci ja neki resin da uradim,isto Liksov,a rekoh ti sta mislim o maketi. :lol :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Vladimir

Ф89 НС

Tomcat

Uopste ne zaostaje za plastikom, odličan je!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

DUSAN123

Pohvalio bih izbor boja , suptilno prljanje i iznad svega trud ulozen u rezinsku  maketu koje su tebi presle u rutinu  ;) Ono sto mi je odmah upalo u oci, a ne tice se tebe, je poklopac kabine koji je za broj veci ... Tacno za debljinu vakumirane folije ? Zato ima dosta gita oko kabine ?

dragan_mig31

Hvala vam drugari.

Dusane u pravo ai totalno.Poklopac kabine me mnogo namucio.Jedva sam ga namestio i pored krojenja i tirpijanja.Yumov poklopac je oonalo fabricki za broj veci ali na ovom vacuformu nisam uspeo da ga sredim da legne kao sto to moze sa plastikom.Usisnici jesu bzvz.Odloveni su bez otvora.Kedva sam to nekako otvorio.Ma sledecem mozda i otvorim kabinu i kompletno preradim usisnike.