Su-35S GWH 1/48

Previous topic - Next topic

viper

Ovo je najbolja maketa koju sam radio u 48-ci. Detalji su odlični, sve se uklapa bez problema.
jedino sam dodao par žica koji simuliraju sve one kablove i hidrauliku na stajnom trapu.
Sama maketa ima par sitnih nedostataka, koji su beznačajni.
Jedini veći "nedostatak" su malo deblji decali.














Miroslav Š.

E ovo sam čekao Viperu, odlično :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

viper

Hvala, započeo sam ga u oktobru i još nisam završio . Nikako nemogu da se nakanim da završim mlaznice, jer oko njih i dijela  trupa oko mlaznica ima najviše posla. ,  pravio sam i Kitty Hawkovog Su-35 i razlika je ogrimna.

drazen

Super izgleda. Svaka cast.

milan78

Odlican je.Zaista vrhunski rad.Eto to ja npr.ne volim kad maketa je vrhunska a spakuju dekale koji ne prate kvalitet makete.To rade uglavnom azijati,Tamiya,Hasegava mada se i Zvezdi potkrade,zbog lose kontrole kvaliteta.
Instagram-Peacockscaleworx

Miljan

Uh , odlican rad, zaprljan taman.

Dragan

Quote from: milan78 on 23-03-2020, 23:44:10
Odlican je.Zaista vrhunski rad.Eto to ja npr.ne volim kad maketa je vrhunska a spakuju dekale koji ne prate kvalitet makete.To rade uglavnom azijati,Tamiya,Hasegava mada se i Zvezdi potkrade,zbog lose kontrole kvaliteta.

A da li je to slucajno? Odlicno uradjena maketa a dekali... drugim recima, ako hoces vrh uradjenu maketu, kupi poseban set dekala uz koji dobijas i stensile kojih u "kutiji" nema! Ili, spolja je maketa odlicna, ali unutra "suplja", prazna... ali zato, dve nedelje posto je XYZ firma izbacila maketu na trzistu se pojavi rezin i eceraj bas za TU maketu!
Maketarstvo je od hobija preraslo u ozbiljan biznis! Mozda je bio u pravu moj pokojni otac kad mi je govorio, videvsi me kako lepim plastricne delove: "Jaka stvar! Uzmi ti lipovo drvo pa od njega napravi tu maketu!"

A sto se tice ove makete... vrhunski rad! Svaka cast!  :god
:cheers

Janjic

Dževade svaka čast! Pravi ljepotan  :love
凸(¬‿¬)凸

®Evolutionary

Čestitam! Odličan Su-35S!  :super

U pravu si za mlaznike motora; prava je umetnost oslikati sve boje metala promenjenog visokim temperatruama na Suhoju. Kao i ove panele na horizontalicma. Jedva čekam da ga vidim gotovog!

Koje si boje koristio za kamuflažu?  MRP možda?
Pozdrav od Šekija
--------------------

viper

#9
Hvala svima.

Da koristio sam MRP boje , zaista su fantastične, poput Gunze MR Color. Poslije sam sve prebrusio vodobrusnim papirom 2000 i onda poliranje.
Wash sam nanio direkton na boju, a zatim i decale. Sjajni lak nisam stavljao. Staviću tek sada preko decala, onda poslije polusjajni.

Inače taj dio oko motora sam skidao farbu 3 puta i opet nisam zadovoljan , ali mislim da  neću više skidati...