Panther Ausf. G Revell 1/72

Previous topic - Next topic

Slobo

Ova maketa je čamila u kutiji možda i 10-ak godina, još se sećam kako sam čupao delove sa ramova u sobi studentskog doma, da bih video kako će izgledati jednog dana kad se sastavi  ;D Elem, u času dosade sam je se dočepao i relativno brzo zgotovio. Farbanje revell akrilima standardno, dodao sam antenu od razvučenog stirena a sajlu za vuču sam upleo od tanke žice, ostavio sam samo alke na krajevima stare. Slike slede:


Živeli  :cheers

Messerschmitt

Odličan 5  :super
Kamuflaža je odlično legla, pedantno, možda bih ga još malo uprljao... Sve u svemu svaka čast.

guster

Dobar, samo bih mu skinuo tu cepanicu od mitraljeza sa kupole, toliko je los da kvari ukupan utisak.

Slobo

Quote from: guster on 13-11-2019, 15:25:24
Dobar, samo bih mu skinuo tu cepanicu od mitraljeza sa kupole, toliko je los da kvari ukupan utisak.

Ovde se slažem potpuno, nego bolji nemam trenutno  :( I onaj napred je podeblji, al ovaj je baš...

@Messerschmitt: pa kamuflaža je bila prilično vrišteća u početku, po sastavnici je drugačije izvedena, ima manje te tamno žute i zelene - cigla crvene šare su nepravilnog rasporeda, ja sam ih nekako po dijagonali vukao. Preprskao sam sve jako razređenom bojom zemlje (revell 87 valjda), malo više oko točkova i bočnih ploča, tu se najviše i primeti, pa se sve to stopilo i prijatnije je za oko.

Drago mi je da vam se sviđa.  :cheers

flanker

Odličan, a tufne su sjajno ispale...I ako su najmanje...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.