1/144 F-86 od Trubadura

Previous topic - Next topic

kru65mi

Nakon vise godina pauze dosla volja za ljepilom ...
Stigla jucer i odmah na stol



Veselje se ugaslo u suzama - panelature jao jarci, od kokpita ni "K", ali ajde da se zabavimo - bar nesto cu poljepiti.







Srecom sam naslonio staklenjake ... niski, prema tome stiren u ruke i rezi i ljepi...





Toliko za danas da vas ne gnjavim previse
Hvala na gledanju


kru65mi

Buduci da mi se sjediste, koje Trubadur daje u jednom komadu, nije svidjalo malo sam se zabavio. Sat kasnije i 14 dijelova u autokonstrukciji  ...





Zavrseno u drustvu originala







Toliko za sada, odoh se pripremati za ostatak kokpita
Hvala na gledanju

kru65mi


kru65mi

Mali nastavak ...







Toliko,
Kruno

YU-DFY

Zastava na vertikalnom stabilizatoru je naopako okrenuta.

kru65mi

Hvala kolega, a toliko se napatih  .... godine   :headbang :headbang

kru65mi


kru65mi

Mali nastavak





Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

kru65mi

Malo se radilo i jutros ...





Nisu simetricne, nisu ni jednake ali ja zadovoljan  8)
Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

Goran A.

Za ovu razmeru je dobro, ja ne bi ni pokušavao da popravi. Ako ima, možda i neki stensilčić koliko da živne.

Dragan

Ili da aerodinamicne pregrade na napadnim ivicama krila obojis crveno, kao sto je bilo na pravom avionu...
:cheers

kru65mi

#11
Vama nikad dosta ...   :hahaha :hahaha







@ Dragan - Ili da aerodinamicne pregrade na napadnim ivicama krila obojis crveno, kao sto je bilo na pravom avionu...
Ako imas koju sliku prilozi, jer ja nemam mnogo materijala ... Ovo radim po YU-VAM-u  :think
@ AGO2 - stencile na kojem jeziku bi bilo bolje?  :lol :lol
Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno


Dragan


Goran A.

Sad već znamo da će maketa na neku lepu podlogu, pa kad je već ovako dobar, pomislio sam da bi mu značilo. 144-ke vole po koji detalj viška.

kru65mi

@ Dragan - hvala kolega, ovo se trazi  :super
@ AGO2 - Prvo ce ga malo vreme "oplesti po grbaci", dotada cu valjda sakupiti jos materijala da isplaniram stencile ... Vec sam mislio na to jer nece biti staren kao MiG 21 pa mu trteba  :rtfm
Sto se podloge tice, sve moje makete imaju podlogu, i ova ce ali privremenu ... O tom po tom  :naughty