P-47M Thundebolt 1/72 Revell

Previous topic - Next topic

Jovac

Pozdrav društvo, bliži se kraj godine pa da završavamo započeto. Ne valja prenositi ne završeno u narednu godinu. Šesti P-47 je u polici. Maketu svi znate , klasičan Revell. Imao sam sreće pa je moj odlivak imao samo fleša oko motorskog kapotaža. Ostalo uklapanje je Ok. Sve ostalo znate. Evo slika , pa uživajte. Pozdrav.




























spatz

Svaka čast odlično je ispao! :super :super :super

guster

Mislim da je jedan od tvojih boljih radova, svidja mi se farbanje.
Sitna zamerka za ciping, nekako je simetrican, ali to je vec stvar ukusa.
Malo bih ogulio i propeler, to nije problem da se doradi.
Cini mi se i da kabina nije legla savrseno.
Svakako lep rad i atraktivna sema  :super

relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

YU-DFY

Lep rad i lepo farbanje. Imam zamerku na ciping. Ako pogledas fotografije aviona iz WWII videces da bas i nisu bili tako izgrebani. Mislim da se sa chippingom uglavnom preteruje i to na mestima gde ga nije bilo i gde nije moguce da ga bude bar sto se tice saveznickih aviona i Luftwaffe. Japanci su neka druga prica.
Ja bi ga malo zagaravio i isprljao odozdo i to je to.

AcaDinic

Druže
ovo ti ispalo fenomenalno. Ne znam kolko muka si imao ali trud se svakako isplatio.

Jovac

Quote from: AcaDinic on 20-12-2019, 08:01:11
Druže
ovo ti ispalo fenomenalno. Ne znam kolko muka si imao ali trud se svakako isplatio.
Nikakve muke , maketa je skroz Ok. Hvala. Pozdrav. :cheers :cheers :cheers

Nemanja99


djos & filip

Sve vec receno, vrlo lep rad, dobro odradjena kamuflaza, jedino mala kritika za chipping ostaje.
Da se to korigovati :)
Pozdrav


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......