Renault r.35 1/72 RPM

Previous topic - Next topic

spatz

Sad malo oklopa serija naših tenkova.Boje HU dekali LH, vedering pigmenti.Svaka sugestija dobro došla.











Messerschmitt

Sjajan posao si uradio sa ovom "krš" maketom.  :bravo
Da li si gusenice prepravljao ili si iskoristio neke druge?

spatz

Prepravljao, kompletno sam isekao podvozje od gusenica zatim promenio sa leve na desnu i desnu na levo jer su papapni izlili poveznice sa unutrašnje strane a to je bila mikro hirurgija.Zatim sam urezao pragove.Mislim da ni manje makete ni više posla nisam imao.Treba se doobro proučiti kako su vrljvo odlili gusenice bukvalno su sa ovim izlivanjem u jednom delu napravili trodupli posao!!!Ali s obzirom da nema posebno alternativa zadovoljan sam kako su ispale.Da i alat sam preradio na levoj strani jer je data samo lopata a s obzirom da ima baš detaljna slika tog dela sa natpisom vidi se da osim lopate postoji i sekira,metalna polga.

Messerschmitt

Da, gusenice su baš pakao. Dobro si se izborio sa njima. Ja sam odustao od prepravke, nabavio sam R-35 od S-modela  da ću da kombinujem delove.
Koju si boju koristio?

spatz

Ja nisam imao te sreće/izbora,ovaj sam uzeo kad se pojavio po pristojnoj ceni mislim da sam ga platio sa sve crancy crank dekalima 10€ . Što se izbora boje tiče nisam hteo da mnogo pametujem držao sam se preporuke uz dekale ova je hu159 olive green.

Jovac


djos & filip

SKIDAM KAPU
ovo je veoma teska maketa, bar je moj odlivak plac majke bozije.
Sjajno si se izborio sa svime.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......