BMW E30 M3 1/24 Beemax-Aoshima( Jagermeister ) zavrsena

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

Pozdrav svima.Posle zavrsene Alfe krenuo sam u jos gradnju ,jos jednog modela po porudzbini.Ovog puta legendarna trojka BMWa koju ste vec imali prilike da vidite u zavrsenim maketama ali sa Fina sponzorom(dekalima) Ovog puta klijent je zeleo da BMW bude uradjen sa Jagermeister dekalima i ja cu vam ovaj put pokazati celu gradnju ove fenomenalne Beemaxove makete koju su radili u saradnji sa Aoshimom.Zaista perfektno uradjena maketa,prebogata detaljima,kvalitet posebno besprekoran.Dekali su zaista brutalni sto kvalitetom sto vizuelno.Sklapanje je neverovatno i zaista samo reci hvale za ovu maketu.Ljudi rade ozbiljan posao i imaju skoro sve legendarne trkace u svojoj ponudi sto cete imati priliku da vidite u nekim buducim objavama Pakovanje sadrzi obe verzije dekala,koloritnu sastavnicu za dekale, tako da je to jos jedan plus i dokaz koliko je ovo ozbiljna firma .O after marketima da ne govorimo,pregrst dodataka poput ecovanih delova,dekala drugih sponzora kao i kompletan motor.Tako da uz ta ulaganja dolazimo do ozbiljne cifre od skoro 150 eura.U sledecim objavama videcete proces gradnje,a posto sam vec imao priliku da radim ovu maketu,ovo sklapanje sada ide dosta brzo da ne kazem kao od sale...

bbq calabash nc

Posto sam skinuo delove sa ramova i uradio prajmer.Ofarbao sam karoseriju,podvozje i zastitni kavez koji sam pre toga sklopio.Uradio sam prvo to posto je podvozje,unutrasnjost i karoserija u istoj narandzastoj boji,tako da prvo to radim da bi mogao kasnije da radim na enterijeru i podvozju.Nazalost slike su malo losijeg kvaliteta jer je slikano nocu.Boja je od Zero Paintsa Orange


andy garcia wiki
Nakon par dana boja se osusila i krenuo sam u postavljanje dekala.Koje je zaista islo prelako



lightshot


Sledi lakiranje kao i radovi na ostalim delovima



flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

SerbiaModelkits

ne narandzast je nego svetlo pa na slici izgleda kao crven.

SerbiaModelkits

Pozdrav svima.Evo nastavka radova na M3 ovog puta zavrseno podvozje vozila kao i skoro ceo enterijer,od enterijera je ostalo da se dodaju pojasevi na sedistu i da se zavrsi sa montiranjem zastitnog kaveza zatim radim lakiranje karoserije.Enterijeru sam dodao neke detalje poput prenosnih kablova da to izgleda sto realnije kao i malo wosha...



post a picture

img host
black panther animal wallpaper

SerbiaModelkits

I evo ga zavrseno lakiranje i poliranje.Rezultati su odlicni.Nisu nesto slike ispale jer je sunce vec zaslo ali postavicu video klip gde se to mnogo bolje vidi.Ostaje samo da se voskira za jos bolji sjaj




shell store near me

Evo linka za video
https://www.facebook.com/DuleModelkits/videos/2516421521942230/

SerbiaModelkits

#6
Pozdrav svima.Evo BMW ulazi u finalnu fazu gradnje.Svi delovi su spremni za zavrsno sklapanje.Uradio sam pojaseve i zatvorio enterijer kavezom i tapacirom.Uradio felne kao i svetla.Ostaje da se izlepe stakla i postave dekali i da se sve to sklopi.Posto kolekcionari automobila pre sve diekast(metalnih) automobila vole da model bude sto tezi kada se uzme u ruku,planiram da ovom modelu uradim nesto da bi dobio na tezini jer uglavnom se svi zale kako jeste maketa lepa i najbliza originalu ali nema tezinu :D Planiram da tezinu dobijem tako sto cu postaviti olovne kugle napred i pozadi naravno da se sve to ne vidi ali trenutno posto je situacija takva ne mogu da kupim onaj tecni lepak,pa ce to malo sacekati...




upload my photo on internet


upload photo