1:72 Sword T2V SeaStar

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Jos jedna shortrun maketa koju sam zavrsio.Sklapanje je srednje zalosno.Detalji su generalno ok ali sve izgleda kao da je nekompletan proizvod.Uradio sam je OOB.Boje su mr color i tamiya.lakovi ak gauzy i vallejo.Ako vas zanima kompletan proces izrade mozete videti na slecem linku.

https://youtu.be/3xouE0PoW9s
















kru65mi

Dobarrrrr, sigurno si izvukao najbolje  :super

milan78

Gledajuci video maketa deluje skoro nesastavljivo.Oni usisnici pogotovu.Znajuci tebe ti si ovo za 7 dana zavrsio.Svaka cast na brzini i kvalitetu makete. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Sandman

Sviđa mi se izbor teme.
Lepa šema, jarka i efektna.
Možda samo da si mu za nijansu sjajniji dao finalni sloj laka.

anki

Opet jako neuobicajen izbor i retka tema. Veoma zahtevno farbanje povrh svega. Taj beli finis na plitkim linijama panela nije lako izvesti a ne zapuniti ih. Ovog puta  cak nemam utisak ni da su linije panela prenaglasene (do duse na par mesta su isprekidane) . Konacno i taj ugao sedenja sa jako niskim repom a da ne dodiruje podlogu sjajno si podesio. Sve u svemu od mene cestitke i postovanje - bravo!

flanker

Zanimljivo i lepo urađeno, ali baš čudna šema za MiG-21?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Secam se slika u radu. Kad to imam u vidu, maketa još više dobije na konačnom utisku.  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Odlican rad.
Dobro si se izborio sa ovom ne bas jednostavnom maketom.
Lepo i neobicno izgleda u ovim bojama. Svaka cast na radu.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......