Zvezda Yakovlev Yak-130 Mitten 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima,jedan moderni Rus od mene.OOB sto bi se reklo,nisam se mnogo zezao,pravo da vam kazem,hteo sam da imam za policu korektnu maketu yak130 ali avaj...Sto treba naglasiti je da panela i nema skoro te treba prerezati celu maketu sto ja jelte nisam hteo da radim.A sam rasklop je dodatno preteran samo da bi se usisnici i turbine motora videle.Tja!Boje su svakojakih proizvodjaca,MM flanker medium blue,Humbrol 89 i Vallejo dark ghost/light ghost mix 50/50.E sad dekali su iz moje kutije bili djuuubreeee nevidjeno,gde sam totalno pao u ocaj i izgubio entuzijazam oko rada na maketi te sam hteo samo da je zavrsim.Nikakva hemija i nitro nisu uspeli da sakriju i ubiju silvering.Na sve to se nakalemio i lak koji eto nije najsjajnije legao,vallejo mix sjajnog i mat te je maketa vise mat i nekako grube povrsine,a lepo sam razredio.Slike nece to sve prikazati ali moje nezadovoljstvo stoji.Na kraju gume treba da zafarbam a na podves nisam imao snage da stavljam dekale jer ko zna na sta bi to izaslo.Slike...

















Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Na slikama, bar ja, ne vidim sve to sto si napisao. Boje deluju kao pogođene i generalno je lep, makar za policu
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

AcaDinic

Ovaj mališa je ispao sasvim ok. O panelima smo već pričali, e sad sam sebi si najveći kritičar. Jedino ne znam kakvo je bilo uklapanje, ostalo je sasvim pristojno.
:cheers

Jovac

Velma interesantan mališa. Uz sve muke trud se isplatio. Bojim se da će moj primerak još da čeka.  :cheers :cheers :cheers


Lykos


Goran A.

Na slikama se ne vidi ništa od pomenutog, dobro izgleda ovako.