Condor MiG-25PD VVS SSSR 1/72

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Ovo je restauracija stare makete, u sustini nije projekat isao tokom kojim je bio planiran. S obzirom da je na maketi falilo dosta delova, bilo je velikih gresaka itd itd hteo sam da uradim napusten MiG-25 pa da kroz jak weathering sve to sakrijem.

Medjutim, 2 godine nisam maketario i pri pocetku rada (u karantinu) shvatio da mi dosta materijala i boja fali, odnosno osusilo se pa sam radio sa onim sto imam. Ovako ispada neki neaktivan MiG-25 (pozuteli canopy) i na kraju sam ipak zadovoljan kako je ispao. Prva maketa posle duzeg perioda  :)

Samo jedna stvar mi kvari utisak a to su brojevi od starog Begemota sa kojima sam i ranije imao problema, jednostavno film se zguzvao i naborao pa izgleda bas lose, ali na polici pored svog sina (MiG-31) ce da izgleda super :)











A sad nastavak Apaca  :cheers

Jovac


yogi

Vidi ....stvar je ovakva......
Pošto sam detaljno pročitao samo-kritike,a kada se uzme u obzir da znam vrlo dobro kakav dreš je u kutiji.....
Ti si više nego HRABAR....i što se tiče mene ovo je više nego ODLIČNO !!!!!!!!
Ko mu nađe manu,......sam mu nanu !!!!!!
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

Nemsy_29


djos & filip

Odlicna restauracija.
lep i realan izgled, a kao sto je vec receno, sama maketa je vrlo zahtevna...tako da sve u svemu....veoma lep finalni proizvod.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......