Dc-9, Tu-134 (Zvezda), Tu134 (Az Model)

Previous topic - Next topic

Zoran Sivcev

uzeo sam i ovu grupu poluzavrsenih u rad. Kako bude napretka tako cu kaciti slike














Fredi

 :bravo Bravo Zoki svaka cast, lepo je videti civilne ptice u ovom mnostvu borbrnih azdaja  :cheers :caooo

Zoran Sivcev

nastavak radova
Dc-9 dobio polepljene motore i ofarbana i izdekalisana krila. Ostalo jos horizontalci da se polepe i stajni trap pa sledi zavrsno lakiranje





Tu-134 dobio motore i horizontalce i on ceka stajni trap pa da se zavrsno izlakira




Zoran Sivcev

#4
Danas pala proba stajnog trapa na AZ Tu-134, malo sam dobudzio prednji st. trap po uzoru na Zvezdin, jos neka sitna dofarbavanja pa ga lepim na avion




u pripremi i st trap za Zvezdin tu-134, inace Zvezdina maketa je 100 svetlosnih godina daleko od AZ Modelsa



zivorad

 :bravo :bravo :bravo DC-9 je čiji? Mislim na proizvodjača makete i razmeru. 

Zoran Sivcev

Quote from: zivorad on 02-05-2020, 16:58:22
:bravo :bravo :bravo DC-9 je čiji? Mislim na proizvodjača makete i razmeru.

AZ Models 1/144, maketa dolazi sa odlicnim JAT dekalima ( moraju malo da se ukrajaju) Maketa je zapravo prepak Fly-eve makete, vidim da se pojavila i nova Easterm Express cela serija svih verzija maketa devetki ali nisam uzivo imao prilike da ih vidim.


Zoran Sivcev

Dc-9 blizu zavrsetka, ostalo da mu ofarbam radom i dodam poziciona svetla, uskoro u galeriji gotovih maketa


flanker

Odličan. Šteta što nema stakliće, izgledao bi još realnije.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

®Evolutionary

Sjajno ti idu svi ovi putnički avioni.  :super
Baš uživam da ih gledam! Osvežava a ne goji...
Pozdrav od Šekija
--------------------