Hasegawa Macchi C.202 Serie III M.M.7720

Previous topic - Next topic

padobranac

Poznata Hasegawina maketa, sa pogresnom panelizacijom, koja mora da se popravlja u zavisnosti koja se serija aviona radi.
Najverovatnije licni avion komandira 84. eskadrile, kapetana Franka Lukinija, inace moja omiljena sema na 202kama. Boje su MRP, dekali mesavina svega i svacega.
Da ne zaboravim, "Smoke rings" su dekali.  :naughty







o\llllll/o

milan78

I ovaj je vrhunski.Mrtva trka izmedju njih. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Sandman

Smoke rings dekali su Mike Grant decals ili neki drugi?

Vrlo neobično izgleda ovako sa pojedinim panelima i krilom u drugoj kamuflaži.

padobranac

QuoteSmoke rings dekali su Mike Grant decals ili neki drugi?
Mike Grant su. Tauro je takodje imao smoke ring dekale, ali ih nemam, tako da ne znam kakvi su.

QuoteVrlo neobično izgleda ovako sa pojedinim panelima i krilom u drugoj kamuflaži.
Vrlo cesto kod italijana, to I jeste car kod obe makete  :)
o\llllll/o

Poseidon

Bravo Jovo.....pedantno kao i uvek  :cheers

ALEX T

Tarabici kazu da ce za Uskrs da se pojavi covek sa Severa i da ce kaciti svoje radove....

Svi su dobri ali Talijani su vrhunski.

Pozz

ps Ni kum ti ne zaostaje mnogo ...

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

YU-DFY

Prelep rad.
Jel desno krilo zamenjeno krilom sa drugog aviona? Nesto mi cudno da su bas tako skockali kamuflazu.

padobranac

Desno krilo sa drugog aviona, eleron na desnom krilu i zadnji poklopac motora sa treceg, a mozda i sa dva razlicita aviona   :)

Kanibalizacija samo tako  :)
o\llllll/o

Lykos

#9
Svaka čast Jovane!

Baš lepo šaren, a Hasegawina plastika i panelizacija je i dalje vrh naspram nekom Airfixu.

zmaj

jOVO BRAVO SKORO PA KAO kod Alex T...HA HA HA, samo sto to on nikad ne bi uradio i jos samo da 0-rimetim koliko neupucenih u talijane iz WW2, zapanjujuce...
Alo, ljudi citajte i gledajte slike pa onda komentarisite...mozda ce tako biti bolje...

E jbg zAVdi pa vladaj...


Fredi

 :bravo :super Moj je na pola puta stao pre 10tak godina, sad si me bacio u transss  :super :cheers

boom.boom

Prelep zaista  :love :love :love! Jedna od najatraktivnijih šema (ako tako može da se ovo nazove  :think) i tvoja još bolja izvedba :bravo!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"