Eduard Mig-21 mf 1/72 Jrv i pvo

Previous topic - Next topic

milan78

Skoro pa u isto vreme zavrsen i ovaj lepotan.Generalno lepa i laka maketa za sklapanje,tu i tamo malo git,superlepak ali ni nalik Fugi koja je u prethodnom postu.Posto je ovo bio overtrees maketa bez eceraja i dekala uradio sam malo samogradnje u kokpitu,antenice i pito koju sam posle prajmera i polomio u parcice.Farbano sa Gunze silver 08 koju sam potrosio do zadnje kapi te molim Balkan hobi da otvore makar za online kupovinu ducan.Paneli su tonirani sa osnovnom bojom u  mixu sa nekom gunze rubber grey cini mi se.Elem kokpit vallejo za ruske avione kutije trapa rlm 02 isto vallejo.Lakiran AK gauzy agent green,dekali perfektni Balkan models serijali neki stari Lift here.Sve je to propratio grafitni wash sive boje i malo prljanja i curenja sa slikarskim bojama.Slike nisu neke jer mi je refleksija velika od same makete ali sta je tu je...























Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Vrhunski izgleda, bas dobar rad.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dragan_mig31

Uvek je lepo videti SFRJ MiG-21.Ovaj ti je odlicno ispao.

kru65mi


Tomcat

Super ti je ispao, svaka čast
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

komoras

Bombona!  :bravo
Bele, srebrne, svetlo sive...makete poželjno je slikati sa "sekundarnim" osvetljenjem, tj da se lampa odbija o belu površinu ili kroz paus papir. Najbolje staviti maketu na sto pored belog zida, a lampe uperiti u sam zid, nekako prirodnije deluje. A možda najbolje na suncu, kad bude lepšeg vremena  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates