1:48 Tamiya F-16 Block 30

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

U pitanu je dobro poznata Tamijina maketa.Sklapa se skoro perfektno.Nisam imao nikakve probleme oko sklapanja.Nparavio sam nove pojase,pitocev od medicinske igle i gitarske zice kao i hilografski hud sa nekom providnom folijom od ambalaze zalepljenu preko providne plastike.Boje su hataka have glass koja je definitivno previse metalic i nije dovoljno tamna pa sam preko prvobitnog sloja presaoa sa 90% razredjenu gunship grey pa preko toga sa 95% razredjenu have glass.Dkali su aftermarket Speed Hunter Graphics - test vipers 48-005.Na kraju je semimat lak.


























kru65mi

Nije jedan od mojih omiljenih ali ti ga brate uradi odlicno   :super

milan78

Nema lepsi zapadni avion bar meni.Lepo si ga uradio. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Svaka cast, odlicno izgleda
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


djnik

Once you go NATO na*ebao si ga bato! Em F-16, em USAF, em 1/48, da li je ovde promena na pomolu? :)

Salu na stranu, super si uradio F-16. Meni se avion kao avion svidja jer ima dosta sema koje mogu da se urade. Jedino sto me muci je sto veliki deo proizvodjaca ne napravi onaj usisnik dobro, tj bude iz dva ili vise delova a gotovo je nemoguce da se dobro popuni i odsmigrla. Kako su to uradili na ovoj maketi?

dragan_mig31

Hvala ti Djole :D inace usisnik je iz 4 delova.Mora da se popunjava i smirgla.Spoj je po sredini strane da tako kazem.Ja sam to popunio gitom i presmirglao pre farbanja.MIslim da za ovu mkaetu neko radi rezinski seamles usisnik.To potrazi video sa negde samo nemogu da se sedim gde.