Dakota C-47

Previous topic - Next topic

Janjic

Aferim za sve, a posebno za detalje :super
凸(¬‿¬)凸

kru65mi

Hvala kolega  :cheers
Zavrsio i stajni trap; namjerno  sam ostavio ostareni aluminij, zasada mi se ovakav svidio - vidjecemo kasnije, u zavrsnici ...



Izduvnici; vjerojatno cu i njih dotaci namontirane - zasada mi izgledaju prilicno dobri   :zvizduc



Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

Dragan

Sudeci po detaljima u 1/144 imas ti odlican vid!  :super
:cheers

kru65mi

E moj Dragane, bez zaista jakog svetla i par pari neocala jedva da stol vidim ...  8)
Recimo da je bojanju dosao kraj - osim panelizacije biti ce jos samo malo prljanja i poneki lagano izbljedjeni panel ...
Jos moram smisliti sta da ubacim u teretni prostor ...











Nazalost, a ovdje se vidi, tokom bitke za "stelanje" kokpita, kit se zavukao unutar kabine   :headbang  tako da ce vjetrobrani biti bojani ... Ionako se unutra nista vidilo ne bi ali svejedno mi zao   :cry :cry
Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

kru65mi

Jos jedan korak napred, nedostaju jos dekali na nosu, vec su izradjeni ali nas zeza posta ( nikakvo cudo kad smo izolirani vec mjesec dana i ne vidi se kraja) ...











Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

Goran A.

Najlakše da napraviš neke sandučiće, video sam jednu sličicu na kojoj se vidi sličan tovar kroz vrata.

kru65mi

Hvala AGO2, ideja je vec bila prisutna, samo si mi ju potvrdio  :cheers
Jutros sam odlucio popuniti tovarni prostor, tek toliko da nesto ima ...
Koristio sam sanduke municije JNA od poznate firme CroatoIlBastardo Plastic Company    :hahaha , a u zavrsnoj fazi ce biti dodana i JNA maskirna mreza Tvornice VeseliPioniriMaleniIUciteljice Co   :lol :lol



Kao i uvijek zahvaljujem na vasem vremenu,
Kruno

Goran A.

Dobri su sandučići.

Na slikama se mogu naći i male utovarne rampe, ne znam sad koliko je to komplikovano napraviti, pretpostavljam da nije. Super bi izgledalo sa otvorenim vratima i sanducima, a i postavka bi dodatno dobila na dinamici.

kru65mi

Rampe nece biti, ali ...

kru65mi

Doslo vrijeme da se okusam i u ovom sportu ... da mu dam malo dinamike ...











Kao i uvijek zahvaljujem na vasem vremenu,
Kruno

kru65mi

#25
Ako netko prati, stigla je i 63.brigada ...





Tek toliko da ne bacam visak kita ...



Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

kru65mi

Stao na noge, konacno stigli i labudovi tako da su bar dekali gotovi ...





Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

kru65mi

Hvala vam na komentarima   8)
Konacno sam ulovio vremena i volje da privedem kraju i ovo cudo ...
Na obradjenu drvenu podlogu sam Vinavilom ucvrstio metalnu mrezicu i provukao kontakt zicom na donju stranu. Ovaj pristup mi je ostavio cijelu povrsinu slobodnu za rad ...



Nakon nanosenja terena ( kit za drvo + vinavil + tamno smedja boja ) naneo sam jos jedan sloj iste smjese ali razredjene i pojacane vinavilom.
Pomocu aplikatora ( kucna izrada ) sam naneo vise tonova sinteticke trave ...



Sad jos treba zavrsiti avion ...
Hvala vam na vasem vremenu,
Kruno

dragan_mig31

Sve bolje i bolje.POstolje je prva liga.