Reggiane Re.2000 Heja Sword 1/72

Previous topic - Next topic

spatz

Juno potkivano  :D Evo mene jos drzi Apenisko poluostrvo konacno naceta cuvena kutija od Sworda Reggiane Fighters by Sword!Mogu reci da nisam zalio parica kada sam jednim udarcem resio komppletnu seriju reggiane lovaca.Mogu reci da je bilo milina radi ih, za razliku od SH ovde i nema rezina osim kod Re.2001 koji su za izduve i jos po nesto. E sad kao sto to uvek biva kada se od jednog alata zeli praviti multi praktik tesko da nema decih bolesti.Konkretno na Heji i falku potrebno je na gornjakama krila urezati jos dva panela to i nije tako strasno ali najvezca mana je prsten motora koji je uzi za skoro 2mm odnosdno vise odgovara Arieti te je potrebno polako prosiriti otvor.Takodje napravlljena je i instalacija antene ispod stakla posto je ovaj imao.Sto se dekala tice svi su OOB osim zastava na repu i horizontalcima koji su iskorisceni od italerija a i na sastavnici su dali pogresan raspored boja na horizontalcima.Boje su MM I HU po Stormo recepturi.Prljano pigmentima i vallejo wash (hvala Jovac :-) )Malo je jaci vedering ali ipak Majcica Rusija je to nekom majka nekom maceha.Svaka sugestija je dobro dosla.






Jovac

Ovaj mi je još luđi. Cela serija žabara ti je vrhunska. :cheers :cheers :cheers

Pedja

Odlična šema, lep rad, svaka čast. Stvar ukusa, ali ja bih ga još malo matirao.

spatz

Evo da poslušam koristan savet malo ga matirao i ubio guljenje na karmanu bilo je malo preterano