Sd.Kfz.234/4 Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

spatz

Nastavak game nemačkih 8x8 točkaša u doba korone.Receptura kao i predhodni.Inače ako se neko sprema da ga radi neka obrati pažnju na pak-40.S obzirom da je preuzet od esci ja cev je izlivena u povučenom položaju odnosno u položaju nakon opaljivanja.Zato je potrebno malo hirurškog zahvata da se dotera u pravi položaj.Takođe izutrica je skoro prazna te je potrebno malo oplemeniti.Ja sam dodao ramove za otvore u slučaju opasnosti,radio stanicu,akumulatore,šmajser,gas maske,kontejnere za municiju itd.E sad to se možda malo slabije vidi na slikama ali uživo je drugačiji dojam.







kru65mi

Odlican  :super
Nazalost svi tockovi ti ne dodiruju teren, steta jer se na ravnoj podlozi dosta primjeti ...
Pokusaj udubiti farove borerom i kapnuti malo superlepka - zasigurno bolji efekt ...
Izvini ako sam dosadan ali uz toliki trud na unutrasnjosti ...
Kruno

spatz

Odličan savet tnx!!!Da ja sam mislio zbog podloge na kojoj sam ga slikao koja je izvitoperena.He tako je to kad se kupi k'o polufabrkat (čitaj započeta maketa) Toliko sam se mantao iznutricom i topom koji je btw totalno staljen od lepka još kad sam video da je kratak odnosno povučen skroz u nazad :headbang
No za policu će biti dobri!
I poslušan savet za predhodna dva 8x8 za auspuhe
:cheers

djos & filip

Cela serija koju si uradio mi se stvarno svidja, od detalja preko kamuflaze do ostarivanja.
Ovaj ne odstupa po kvalitetu, veoma lep
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

kru65mi

Nema problema kolega   :caooo
Samo konstruktivnom kritikom odrastamo ...

spatz

Hvala kolege na sugestijama i mišljenjima svaki savet dobro je došao :cheers

spatz

I sa posadom..... Uniforme su kamo "prskana" šema.Inače zaboravio sam da naglasim da je ovaj sd.kfz. u oznakama ROA Ruske oslobodilačke armije gen.Vlasova koji je korišćen u gušenju Varšavskog ustanka.Na rukavima je oznaka ROA.