1:48 MENG F-35A

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Odlicna maketa za rad.Nazalost avion je previse sterilan za moj ukus.Dodao sam eduard set za kabinu,metalni stajni trap kao i furball dekale.Boje su gunze hataka i tamiya.

















milan78

Odlican rad.Meni je f35 jako lep avion.Sad,svakom svoje. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

viper

Zaista veoma lijepo... :cheers

Tomcat

Ja tek sad skontao da je 1/48  :D Lep rad ruznog aviona  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

doktor

Slazem se sa Tomcatom. Vrlo lep rad. E sad, o ukusima ne treba raspravljati, ali i za mene je F-35 ruzan, i nije avion, nego 'flying machine'.

Svojevremeno, negde 1944., jedan americki vazduhoplovni general je bio pozvan u neku od baza FAA [Fleet Air Arm], da bi mu pokazali novi britanski mornaricki avion, Fairey Barracudu. [Ovaj avion je jedan od retkih za koje se na prvi pogled moze komotno reci da je bas ruzan]. Amerikanac ga je obisao, zagledao sa svih strana i na kraju izjavio: 'This is the nicest flying machine I have ever seen, but it will never replace the airplane'

flanker

I F-35 i F-22 su zeznuti za farbanje zbog panela i premaza. Dobar je, mada i meni ružan avion.
Staviš ga pored Rafala i tek onda vidiš koliko je "nesrećan".
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.


DjG

Nije uopšte jednostavno uraditi ovo sivo sivilo, da ne ostane samo bezlično sivo sivilo + panelizacija.
Trebalo je da mu pootvaraš sve ! Bio bi još bolji.