Lavochkin La-5 Coperativa 1/72

Previous topic - Next topic

Jovac

Malo odmora posle one Arma hobby makete. Prava Ruska rudimentalna maketa , ali jednostavna za rad i barem ništa ne puca pri skidanju sa ramova. Jedino su malo dekali mogli da budu kvalitetniji , ali to je standarno za Propagteam dekale. Evo slika .



































Goran A.

Odličan, kao sa onih starih sličica

anki

Jako dobro savladana maketa. I izbor boja gornjaki mi se bas svidja. Steta sto je staklic panjina ali tu nisi mogao nista. Sjajno si ga uklopio ali je ostao mutan.
Pitanjce za tebe. Ramove kabine eadis samo u spoljnim bojama ili ima prvo boja kokpita  pa odozgo spoljna boja?

Jovac

Quote from: anki on 01-11-2020, 23:07:06
Jako dobro savladana maketa. I izbor boja gornjaki mi se bas svidja. Steta sto je staklic panjina ali tu nisi mogao nista. Sjajno si ga uklopio ali je ostao mutan.
Pitanjce za tebe. Ramove kabine eadis samo u spoljnim bojama ili ima prvo boja kokpita  pa odozgo spoljna boja?
Hvala što ti se sviđa moj rad. Ovde je staklo rađeno samo sa jednom bojom , bez boje kokpita. U principu radim kako kad. Nemam neko pravilo. Ovde me je malo mrzelo , a i sam znaš kakvo je staklo. Pozdrav.

M@rio

Bravo Vlado!!!

Voliš ti ove rudimentalne rujke. Dobre su boje i atraktivne oznake, svaka čast! :super

Pozdrav!!!
M@rio

Warhawk

Quote from: anki on 01-11-2020, 23:07:06
I izbor boja gornjaki mi se bas svidja

Slažem se sa ankijem za nijanse. Koje si boje koristio za zelenu i svetlo-plavu?
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Jovac

Quote from: warhawk on 02-11-2020, 19:42:27
Quote from: anki on 01-11-2020, 23:07:06
I izbor boja gornjaki mi se bas svidja

Slažem se sa ankijem za nijanse. Koje si boje koristio za zelenu i svetlo-plavu?
Hvala , drago mi je da ti se sviđa . Boje su HU150 i plava HU47.

relja

Dobro si se ti izborio sa ovim... sviđa mi se.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Зоран 1962

Одличан рад. Лепо уклопљене боје.  :cheers

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...