Su-27 1/48 Academy (po narudžbi)

Previous topic - Next topic

nenobl

Jedan ljubitelj avijacije mi je izrazio želju da mu napravim Su-27 za njegovu ličnu kolekciju pa je izbor pao na ovu maketu. Pošto je za "kancelarijski" model, onda je weatrhering minimalan. Aires sjedište u njemu, ožičen stajni trap, eceraj HUD, ajkula je komplet nacrtana osim zubala (sreća pa sam pogledao neki video full built ove makete i vidio koji su horor dekali pa sam bio spreman i krenuo pravim putem odmah, da ovo sam oslikam). I moram napomenuti, ranije sam imao malo bolje fotografije, a ovo je slikano telefonom, osvijetljeno nekim lampama  :headbang  ali oke, poslužiće. Jedan čudan momenat kod ove makete, Academy uopšte nije ostavio mogućnost otvorene kabine, pa je bilo bas muka napraviti da ovo stoji otvoreno.

















Lykos

Lepo je videti ga završenog a ne da još godinama stoji u kutiji nesastavljen.Svaka čast. ;)

flanker

Deluje kao da je jednobojan?! Nema onu standardnu maskirnu šemu.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

djos & filip

Veoma interesantna sema, prljane i detalji motora, odlicni
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

nenobl

Quote from: flanker on 17-12-2020, 09:02:59
Deluje kao da je jednobojan?! Nema onu standardnu maskirnu šemu.

gledao sam po netu da nadjem sliku tacne seme. vjerujem da je u nekom trenutku imao standardnu semu, ali nigdje nisam mogao da je nadjem. tek na jednoj fotografiji sam uspio naci da se blago nazire na repu sema ali nista konkretno



Goran A.