1:72 Italeri MiG-21 bis

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam napravio na poklon za jednog drugara.Dodao sam rezinski km-1m.Sve ostalo je iz kutije.Dekali su mix LH-Balkan Models.Vedering minimalan kao sto to ukazuju dostupna literatura i fotke.


https://youtu.be/FNUi4k_L6CI




























zivorad


AcaDinic

Немам речи. Свака црта је на свом месту. СВАКА ЧАСТ
:cheers

djos & filip

Svaki put pomislim sta da radim sa svojim Fujimijem, a onda hvala bogu ti izletis sa svojim radom i eto inspiracije.
U ovim bojama i ovako odradjen, jednostavno skriva sve falinke kalupa i izgleda odlicno.
Sjajan
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Tomcat

Bravo, boje mi deluju potpuno pogodjene.... Jedina "zamerka" je sto nisi napomenuo da si mu napravio onu "klimu" ispod trupa  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Gentleman_M

Brutalan!!! Svaka cast, sve na svom mestu, boje deluju savrseno, weathering taman toliko kao da je izasao iz Zmaja i odradjeno nekoliko sati naleta za testiranje.

Kao sto rekoh na yt, a sada 17163 pored njega, navijam da ih vidim u paru!

:mjetal

dragan_mig31

Hvala vam drugari.drago mi je da vam se maketa svidja.Sto se 17163 tice.Imam jos jedan fujimi i bas sam hteo da ga tako uradim.Jedino mi dekali fale t.j. mislim da imam ali nikako da ih nadjem :D