Zvezda 1/35 T34/85

Previous topic - Next topic

Nikola Topalov

Pozdrav drugari,

Skoro gotov T34. Još samo da se nakanim da sastavim Fruil-ove gusenice. :)

Pozdrav,
Nikola



















                 www.shelfforce.com

Fredi

Odličan tenk  :bravo samo daj i te gusenice pa da bude u fulu  :caooo

Nikola Topalov

Quote from: Fredi on 05-02-2021, 12:13:49
Odličan tenk  :bravo samo daj i te gusenice pa da bude u fulu  :caooo

Hvala Fredi!
Bice, bice, nadam se uskoro. :)

Pozdrav,
Nikola

                 www.shelfforce.com

zaki

Imam istog ovakvog sastavljenog na polici ali bez onih zvezdinih užasnih vinil gusenica, stoji i čeka prikladne gusenice. E sad, da li je iole razumno investirati u Fruil metalne gusenice koje koštaju kao 2-3 ove makete, posebno kada je cela  maketa u blatu  pa će i gusenice po prirodi stvari biti blatnjave i neprepoznatljive vrednosti.
To je isto ono kad satavim motor nekog vozila izvučem kablove, sve lepo ofarbam, zamažem radi relnosti uljem, a onda ga lepo zatvorim poklopcem (haubom) da nikad više ne ugleda svetlo dana, skoro kao sarkofag faraona u piramidi  :)
Bavljenje nekim hobijem je uživanje u neracionalnosti.
:cheers



Fredi

Quote from: zaki on 07-02-2021, 09:53:11
Imam istog ovakvog sastavljenog na polici ali bez onih zvezdinih užasnih vinil gusenica, stoji i čeka prikladne gusenice. E sad, da li je iole razumno investirati u Fruil metalne gusenice koje koštaju kao 2-3 ove makete, posebno kada je cela  maketa u blatu  pa će i gusenice po prirodi stvari biti blatnjave i neprepoznatljive vrednosti.
To je isto ono kad satavim motor nekog vozila izvučem kablove, sve lepo ofarbam, zamažem radi relnosti uljem, a onda ga lepo zatvorim poklopcem (haubom) da nikad više ne ugleda svetlo dana, skoro kao sarkofag faraona u piramidi  :
Bavljenje nekim hobijem je uživanje u neracionalnosti.
:cheers


Zaki imaš dobru alternativa zameni vinilske gusenice sa Mini-artovim gusenicama., koštaju oko 11e a odlične su. Govorim ti iz iskustva s njima uradio sam jedno 6 pakovanja za svoje 34vorke.

zaki

#5
jel ove


Fredi


Nikola Topalov

Quote from: zaki on 07-02-2021, 09:53:11
To je isto ono kad satavim motor nekog vozila izvučem kablove, sve lepo ofarbam, zamažem radi relnosti uljem, a onda ga lepo zatvorim poklopcem (haubom) da nikad više ne ugleda svetlo dana, skoro kao sarkofag faraona u piramidi  :)
Bavljenje nekim hobijem je uživanje u neracionalnosti.
:cheers



Ja mislim da je to sve sasvim ok, jer lepota je i u procesu, ako ne i najveća.
Najbitnije je da je nama zabavno i da nas ispunjava i puni baterije.  ;)  :cheers


Pozdrav,
Nikola

                 www.shelfforce.com