"U-Boat" od recikliranih stvarčica

Previous topic - Next topic

Nikola Topalov

Pozdrav društvo,

Nov sam na forumu i nisam siguran da li ovo pripada ovoj sekciji, ali evo ga - podmornica inspirisana U-Boat-om napravljena od reciklirane flaše od detrdženta, plastičnih noževa, ambalaže za ampule, delova fajtalice, špenadli...

Bilo je jako zabavno i već skupljam đubre za nov projekat. :)


Pozdrav,
Nikola

























                 www.shelfforce.com

Fredi

Odlična zezancije  :bravo a oznaka sa T-34 kao da su je Rusi zarobili  :super meni se baš dopada  :cheers 

Marko M

Vrlo maštovito. Fali joj samo topče ili mi je promaklo. Kako si radio zakivke? Izgledaju mi kao neki ekserčići ili špenadle sa ravnim vrhom.

Nikola Topalov

Quote from: Marko M on 08-02-2021, 08:08:49
Vrlo maštovito. Fali joj samo topče ili mi je promaklo. Kako si radio zakivke? Izgledaju mi kao neki ekserčići ili špenadle sa ravnim vrhom.

Hvala Marko! Drago mi je da ti se dopada. :)

Da zakivci su obične špenadle, samo sam pre toga napunio flašu pur penom da se ne bi ulubljivala.
Veliki zez je bio u proceni koliko nisko je zapravo niskoekspandirajuća pena, pa sam samouvereno izbušio rupe pre punjenja i gadno se zeznuo, pa je bilo čišćenja i čišćenja. Lekcija naučena. :)

Topa nažalost nema. Biće u nekoj sledećoj. :)

Pozdrav,
Nikola

                 www.shelfforce.com

Nikola Topalov

Quote from: Fredi on 07-02-2021, 17:08:22
Odlična zezancije  :bravo a oznaka sa T-34 kao da su je Rusi zarobili  :super meni se baš dopada  :cheers

Hvala Fredi!

Da, koristio sam preostale dekale sa 34-ke i sa Korsera. :)

Pozdrav,
Nikola

                 www.shelfforce.com

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Ćomi

Osvežavajuće, inspirativno :)
Jedva čekam sledeći projekat.

Pozz,
Ćomi
No signature.

Nikola Topalov

Hvala drustvo! Drago mi je da je i vama zabavan krajnji ishod zezancije :)

Pozdrav,
Nikola

                 www.shelfforce.com

willys

Свака част на идеји, креативности и маштовитости да направиш овако нешто.
А и старење је одлично урађено  ;)