Revell 1/32 P-51D-5NA Mustang

Previous topic - Next topic

Nikola Topalov


                 www.shelfforce.com

Nikola Topalov

Ha, napravio sam gresku - saznao sam da su ova zadebljanja lopatica, tzv. "cuffs", blizu glavcine propelera zapravo bila od gume tako da se ne bi video goli metal usled grebanja u toj zoni tako da cu morati da popravim to.

                 www.shelfforce.com

Nikola Topalov

Quote from: Nikola Topalov on 26-06-2022, 22:40:08
Ha, napravio sam gresku - saznao sam da su ova zadebljanja lopatica, tzv. "cuffs", blizu glavcine propelera zapravo bila od gume tako da se ne bi video goli metal usled grebanja u toj zoni tako da cu morati da popravim to.

Popravljeno  ;D


                 www.shelfforce.com

Nikola Topalov


                 www.shelfforce.com

Nikola Topalov

Još par detalja pre grand finala :)





                 www.shelfforce.com

anki

Pedantno i detaljno do kraja. Bravo! Ipak mene najvise impresionira da si je zapoceo u februaru 2021. i da te je drzala volja sve do sada da je zavrisi. Svaka cast. Meni bi to vreme ubilo volju. Odmah mi izadje racunica od tridesetak maketa u zivotu i kraj . Strasno  :cry :cry :cry

Nikola Topalov

Quote from: anki on 30-08-2022, 00:33:42
Pedantno i detaljno do kraja. Bravo! Ipak mene najvise impresionira da si je zapoceo u februaru 2021. i da te je drzala volja sve do sada da je zavrisi. Svaka cast. Meni bi to vreme ubilo volju. Odmah mi izadje racunica od tridesetak maketa u zivotu i kraj . Strasno  :cry :cry :cry

Hvala Anki. Drago mi je da ti se dopada kako je ispala. :)

Sto se tice produktivnosti, za sada je tako pored dvoje male dece, posla, zivota... :) Ipak je ovo samo hobi, i tako i treba da ostane, na sta sebe moram cesto da podsecam, haha. Za sada sam istrajan i idem na kvalitet vise nego na kvantitet. To me cini nekako zadovoljnijim. Prokleti perfekcionizam (mada sam daleko od perfektnog) :) I trudim se da uzivam u procesu koliko god on trajao jer nigde ne zurim. Ako se fokusiram na poces i uzivam u njemu, krajnji rezultat sam dodje.

Pozdrav,
Nikola

                 www.shelfforce.com

Nikola Topalov

Sledeći i finalni koraci - relativno malo "chipping"-a i eventualno malo tragova i prljanja kod korena krila, a onda "beauty shots".   :D










                 www.shelfforce.com