1:72 Hobbytime/ESCI/Italeri F-5A 2000

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Odlicna esci/italeri maketa u turskom pakuvanju pod nazivom HobbyTime.Maketa svima dobro poznata.Sklapa se jako dobro i precizno.Detalji su odlicni kad se uzme u obzir godina proizvodnje.Doradio sam malo kabinu.Dodao MK-10 sediste iz viskova.Boje su gunze.

Uradio sam i video gde se moze videti ceo proces izradnje.To mozete uraditi na sledecem linku

https://youtu.be/4K53-lssY-o




























milan78

#1
Odlican je.Ne moj favorit oznaka ali lep je u f16 semi.Hobby boss npr instalaciju iza sedista koje podize poklopac kabine ne daje,pa poklopac nerealno izgleda,a kokpit kao rezinski.Esci je to pre 30+ godina sazvakao....
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Odlicno je ispao, ESCI F5A ...uvek ga je lepo vidti uradjenog.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......


Scale District

Tvoje makete su kao mass production bombonjere  ;) Salu na stranu, odlican rad kao i uvek, ne zezas se previse sa kojekakvim dodacima i doradama, cemu sam ja postao rob u poslednje vreme...  :violin

Pogledao sam i video prilog, nahvalio si MrCement SP, pridruzujem se utiscima, najbolji extra thin lepak do sada, apsolutna  preporuka svima. Ja ga koristim zajedno sa standardnim Tamiya extra thin lepkom (ne quick type), za mene je to zlatna kombinacija jer su razliciti i svaki ima svoj namenu tokom sklapanja makete.

Tomcat

Kao i Milan nisam fan turskog RV ali ima neki smek u ovoj semi, bas mi se svidja
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...