Nissan R32 Nismo 1/24 Tamiya (zavrsen)

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

Pozdrav svima.Evo jos jednog Nissana kod mene u radionici.Ranije ste imali priliku da vidite R32 koji je bio u reli verziji,a uradjen kao trkac.Dok sada imam pravi JDM klasik.Naravno ponovo Tamiya stim sto se ona maketa sa ovom ne moze uporediti,jer u ovoj Nismo verziji kutija je bogatija za par delova koji ovaj R32 pretvaraju u pravu zverku.Dodatni spojleri,dva para felni,hromirani dodaci,usisnici,dosta bogatiji motor i ceo engine bay.
Ovde imam kompletno uradjen enterijer,u crno crvenoj na zahtev klijenta.Crvena je dosla da bi otvorila enterijer zbog boje karoserije koju cete videti kasnije
Nista spektakularno,odradjen floking i kao posebne detalje dodao sam pojaseve













Ovde imam zavrsen motor.Sama kutija nudi dva turba koji su mnogo sitni i koji se bukvalno i ne primecuju,ja sam uz pomoc 3d stampe uradio originalne koje sam spojio sa filterom i sada motor izgleda puno bolje i mocnije,bukvalno kao sa pravih JDM trkaca















Dolazimo do sasije koju sam ofarbao u boji karoserije u pitanju je Urban Green boja iz BMW serije,zaista spektakularna boja i uz gloss efekat zaista ostavlja bez daha.Uradio sam i neke dodatne detalje uz pomoc crne boje,i bice ih jos kada dodam vesanja i ostale delove koji idu na sasiju










SerbiaModelkits

Nastavak na Nissanu.Zavrsena sasija sa svim elementima,na kraju sam na ovom zastitniku za motor postavio kevlar karbon dekale i dobio jako zanimljiv izgled.Naravno uradjena je i komplet karoserija farba,lak i poliranje... Takodje za auspuh sam isprobao jednu novu tehniku i rezultat je fenomenalan
































flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

SerbiaModelkits

Nissan kompletiran.Zaista prelep model sa bezbroj kombinacija,jednostavno ne moze se promasiti ni sa jednom bojom jer je model,a i sama maketa vrh.