"ЗАСЕДА!" - Zvezda 1:35 ili bolje receno...

Previous topic - Next topic

Sijamski_Mrmot

Projekat civilnog vojnika  ;D

Evo cime sam se smarao kad sam imao ponekad malo vremena za makete dok sam prethodnih meseci sluzio civilno :)

Zvezda GazAA Truck "Polutorka" + Zvezda Soviet tank infantry (sa dodatkom jednog revell mrtvaca)



Ostatak slika u galeriji na http://smg.photobucket.com/albums/v635/TigarI/3aceda/

Maketa je inace prilicno losa, ima dosta losh fit, stakla su predebela... Mogla bi se napraviti dobro da sam imao vremena da preradjujem, doradjujem itd... ovako...

namackao sam je najgrdje al bolje da sam nesto napravio nego nista  ;D Bice lep dodatak polici kad zavrsim :)

Kako vam izgleda?

Mirko

medico

hajde prokomentaruishi malo  probleme oko uklapanja Gaz-a ! posto nameravam da je radim u neko dogledno vreme , ovako na ramu izgleda vise nego dobro !

Sijamski_Mrmot

Pa fit nije bas savrsen i ako budes hteo da je radis kvalitetno a ne ovako iz zezanja kao ja, moraces da se bakces sa gitovanjem a ponegde moyda i da scratchbuiltujes neke delice...  jedino sto se uklapa ok je "sanduk" tj zadnji deo kamiona. i gonekle pogonske osovine. Motor je pristojan ali tockovi su rahiticni do zla boga. Najgore se uklapaku delovi iz koji sklapas kabinu i "nos". Naj naj gori deo makete su "stakla" em su predebela em su svuda kraca za po bar pola milimetra pa ili pravi nova ili ce ti se umusiti od lepka kao meni (mislim da poslednje dve godine nisam GORE uradio neku maketu, mada se teshim da je to zbog nestrpljivosti i zelje da se opustim od civilne  ;D)  Sad cu uskoro poceti novog Tigra pa cu se tu zabavljati detaljisanjem :)

Poz
Mirko

Hammond_Lord

Video sam GAZ na fotografijama koje si mi poslao. Ovako na prvi pogled ne izgleda uopste lose, ali posto ga ti znas "u dusu". Da ovo ne znam, mozda bih se i odlucio da ga kupim, ali sada su za to sasne male.
Da budem iskren, vise me zanima sta si sve naumio sa Tigrom:):):)

Sijamski_Mrmot

Ne znam, ko ima zivaca i vise vremena moze da napravi dobru maketicu uz dosta truda i detaljisanja. Ja verovatno necu uzimati jos jednog  ::)

Ahhh  TIGAR... neka druga prica... :)