Grumman F-14B Tomcat VF-103 Jolly Rogers, Hasegawa 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Opet ja sa F-14... U ovoj maleroznoj godini sam radio ovaj F-14 koji je i sam bio baksuz (stigao sa polomljenim prozirnim delovima, jedno vreme sam ga koristio kao donora za neke izgubljene delove itd)... Ovaj put sam se najzad odlucio za "scull & bones" ali ne u originalnoj VF-84 jedinici vec kao "plagijatora" iz VF-103 (nadam se da je prica o preuzimanju amblema usled velike seče jedinica F-14 od strane Klintonove administracije vecini poznata)... Maketa predstavlja F-14B sa poslednjeg krstarenja ove jedinice dok je letela na tom tipu aviona i tp sa nosaca aviona John Kennedy u vreme operacije Iraqi freedom... Boje MrPaint i gunze, Dream model eceraj, HUD samogradnja i dekali DXM (štampa Cartograf).... Sveukupno nisam nezadovoljan ali svakako mislim da sam i 2-3 bolja F-14...


Pravi AA101




Moj pokusaj
























Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Odlican je.Svidja mi se sto je Bombcat.Lepo uradjen. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

viper

Odličan je...

Jesi li morao urezivati  pojedine linije panela?

AcaDinic

Ja sam radio HobbyBoos-a ali ovaj je odličan
BRAVOO

Tomcat

@viper

Naravno... Standardno najgori su paneli na levom uvodniku i desnoj strani ovog prednjeg dela tupa... Vec sam se pomirio sa tim
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


mikoyan

Uvek volim da vidim dobro uradjenog Tomcat-a, a ovaj je standardno dobar. Sve pohvale  :cheers

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Tek ga sad video. Tomcat a nikad dosta, a i ovaj ti je standardno odličan.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Jovac


djos & filip

Vise nego uspesan pokusaj :),
odlicna maketa i veoma lepo ostarivanje, sto nije bas lako postici na ovim mornarickim pticama.
Bas lep rad, pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......