Mrage III 1/72 Mistercraft ex Heller by Vladimir Branković

Previous topic - Next topic

Jovac

Pozdrav, ovo je rad našeg kolege Vladimira Brankovića . Zamolio me čovek da okačim ovaj njegov rad , pa rekoh da učinim čoveku. Evo slika.






VladimirBrankovic

Drage kolege,
Zamolio sam Vladicu da okaci slike moje makete jer trenutno ne posedujem računar, a teško je izaći na kraj sa ovim sajtom preko telefona. Naime, svestan sam da ova, E, verzija nije bila stacionirana u Džibutiju, već samo C, ali sam to ostavio na srce Misterkrafta, koji je obezbedio ove oznake. Uprkos tome što je ovo, na neki način, "what if" maketa, zadovoljan sam kako je Miraž ispao. koristio sam Gunze boje, kao i obično. Dobro poznati Heler se sklapa solidno,i uz malo truda daje fine  rezultate. Nije Modelsvit ili RV, ali je tačan, i na polici izgleda jako lepo. Dekali su korektni, mada malo tanji, i nije na odmet da se povede računa, jer hoće da puknu ako se pristupi grublje. Sve u svemu, svaka preporuka za ovu maketu ukoliko želite da uživate uz solidan model  koji nije za takmičenje, ili ste, pak, zainteresovani da uložite više novca i truda u aftermarket i kontriranje panela (respektivno), pa da može da ode na neku izložbu. Hvala Vladici što je, za mene, objavio ovaj rad, a i vama za svaku konstruktivnu kritiku ili pohvalu!

flanker

Deluje pedantno urađeno, a kamuflaža je zanimljiva.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

djos & filip

Stvarno lep i precizan rad, lepo izvedena kamuflaza.
Jedino malo vise mat izdanje bi bilo blize mom ukusu :)
Salu na stranu odlican rad.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

VladimirBrankovic

Hvala puno. Nisam hteo baš da bude mrtvo mat, jer mi to nekako ubije život u maketi, a ring lajt, koji palim za fotografisanje, dodatno daje odsjaj, tako da nije čak ni toliko sjajno koliko delijuje na slikama.