Eduard F6F-5

Previous topic - Next topic

M@rio

Eduard profipack (kutija 7077). Ko nije radio ovu maketu a voli mornaričke avione iz WW2 toplo preporučujem. Nikakvih problema oko sklapanja nisam imao. Maketu sam radio iz kutije. Trebalo bi da predstavlja avion sa USS Essex-a, VF-83, Maj 1945. Farbano Vallejo akrilima, voš i prljanje Revel-ov set za vedering... Slike sa mobilnog...











Toliko za sada, pozdrav!
M@rio

flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

M@rio

Quote from: flanker on 22-11-2021, 08:30:56
Lepo si uradio, ali su mi beli paneli nerealni
https://asisbiz.com/il2/Hellcat/VF12/pages/Grumman-F6F-5-Hellcat-VF-12-White-56,66-and-32-on-deck-CV-15-USS-Randolp-01.html

U pravu si i meni su isto nerealni, ali sam hteo da naglasim panele, pošto maketa ima baš fine detalje! Kad sam probao sa nekim tamnijim voševima nije bilo nikakvog efekta. Tako da iako je nerealno ja sam ih ostavio ovako, ionako je samo za policu! :zvizduc :zvizduc :zvizduc
M@rio

milan78

Hellcat mi stoji na dohvat ruke...Lep rad bas.Wash ako uradis crnom bojom nece da se vidi uopste,tako da ok ne mora bas beli wash ali siv ili tako neki da se vidi ali diskretno!?Meni se svidja slicno sam sa corsairom radio. :cheers :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Primedbe stoje, ali stoji i da Hellcat prelepo izgleda.
Veoma lep finish,
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

najjaci

Bravo komsija. Lep rad, samo ko sto rece Lane mozda da je neki tamno sivi panel wash ovako bas ima jak kontrast. Da ne zameris ali kad ga pogledas kroz poluzatvorene oci deluje kao da je napravljen od texasa
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi