1:72 heller Sepecat JAGUAR A

Previous topic - Next topic

Kerber

Zanimljiva maketa, dosta truda.

Zavrsavaj ga i slikaj bez ovih objekata sa strane i iza, da dodje do izrazaja...Jos malo ti je ostalo, samo ne preteruj sa prljanjem i chippingom, zna da ti se omakne. 8) Ima maketarska polovica koja kaze - "Kad mislis da je dovoljno, vec je previse !"  ;)
Pozz !

djnik

Draane probaj da nabavis srebrnu olovku (drvenu ne hemijsku). Mnogo se lakse i preciznije "ljusti" farba.

dragan_mig31

danas sam nalepio dekale,premazao sam ih sa MM decal solution i cekam da se to osusi,kad se osusi jos jednom cu da lakiram sa prontom,i nakon toga mali wash sa akrilnu crnu ili mozda neki tush,imam srebrenu olovku i jos nisam je isprobao,ovo je prilika da je probam :)

p.s. jedno pitanje jel ta olovka radi na gloss podlogu?





milanco

Svaka cast dragane imam uradjen sa onom send semom ali je ocajno uradjen, drugi sam zapoceo i razmisljao sam da radim ovu tvoju semu posle ovoga siguram sam da cu tako da ga odradim ;D
Bravo jos jednom ne posebno lep avion ali interesantan i super odradjen :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Hugo Sperle

E, OVO MI SE SVIDJA!
PODARIO SI MU LEP NOVI ZIVOT!
(zaista ima neceg religioznog u sredjivanju tih starih uspomena  0:) )

Jos jednom - BRAVO!  :D

dragan_mig31

radi ogromnog viska slobodnog vremena(ispiti tek u februaru) resio sam da doradim maketu ovih dana (dok mi je cura jos zauzeta sa kolokviumsku nedelju i ne tera me da idemo po kafici i slicno :D ),danas sam ga jos jedno prespricao prontom,isprljao sa lagani wash sa rotring tush + tecni sapun za pranje ruke i prespricao u matt sa MM mat lak,sad jos sutra da doradim motore i da dofarbam rezervoari sa gorivo i da zalepim rate stajnoga trapa.nadam se da vam se svidja :)








djnik

Odlicno izgleda Jaguar! Hmm, ta olovka najbolje radi na mat podlozi, znaci kad si zavrsio sasvim maketu.