1:72 R.V.Aircraft MiG-21 MF x 2

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Dobar dan svima.Obe makete sam zapoceo pre nekoliko god pa sam odustao kad sam stigao na 50%.Pre izvesnog vremena sam skontao da to imam pa sam odlucio da ih zavrsim.OOB radovi cisto za svoju dusu i relaksaciju.Farbao sam gunze akrilima,lakovi ak i vallejo.
























Sandman

Uuu, ovaj slovački izgleda baš opako!

Tomcat

Standardno odlicni, licno mi slovacki za dlaku bolji
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Jovac


M@rio

Dragane baš su dobri! Možda je Slovački atraktivniji zbog šeme farbanja ali oba si uradio vrhunski!!! Monogo mi se sviđaju!!! :bravo

Veliki pozdrav!!!
M@rio


djnik


milan78

Odlicni su.Mada danas posle Eduard Mf stvaro Rv izgleda...onako :zvizduc :headbang
Instagram-Peacockscaleworx

Veki

Obadva su odlicni!Radis ih kao na traci serijski.

dragan_mig31

Hvala svima.Rv aircraft/kp kao i fujimi su karikature miga 21.ne isplati se gubiti vremena sa ovim maketa.a.Ja sam ih imimao od ranije pa reko ajde da to uradim cieto za svoju dusu OOB.

flanker

Slovak prelep. Pa opet bre nemaju rakete i bombe  :jok
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

djos & filip

Vala mozda pre farbanja i izgledaju malo off, ali ovako zavrsene izgledaju izvrsno.
Odlicni migovi, vrlo atraktivni
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

viper


nebkv

Odlicno si se izborio :super
Uz sve ostalo trebala je i volja odraditi ih,mislim sada pored Eduardovog
I ja sam tako jedan zapoceo i na jedvite jade ga zavrsio,posebno mi je pala volja nakon sto sam nabavio Eduardov
To je jedna od onih maketa koje izgledaju lepo samo u kutiji,ili ovako kad se odrade ali nakon puno muke