1:72 tenkovi

Previous topic - Next topic

Dimitrije_90

Pozdrav ljudi, okacio sam slike samo nekoliko mojih maketa na photobucket, slike su malo losije zbog blica, okacicu nove za koji dan.

Evo linka: http://s218.photobucket.com/albums/cc261/Dimitrije_90/m4a1%20sherman%20by%20Dimitrije_90/

Recite sta mislite. . . Sve najbolje!


EDIT: Ispravila sam link da radi direktno. Izvini Dimitrije. Pozdrav. Tanja

milanco

lepo i pedantno, kada se jos malo uvezbas lako ces uraditi prljanja ;)
Da li sve radis cetkom ili samo maskiranje ???
Jos jednom bravo vidi se talenat :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Sandman

sasvim lepo Dimitrije.... imash dobru osnovu za usavrshavanje ;)

za pochetak malo samo vishe da razredish boju kako bi izbegao tragove chetkice da se vide nakon farbanja....

a samo farbanje ti je zaista pedantno, i predstavlja sasvim dobru osnovu za kasnije "ostarevanje" makete tj. dodavanje efekata prashine, blata, ogrebotina i oshtecenja.... ovo sve naravno ako imash ovakvih ambicija ;) nije obavezno :)

super, samo radi, a prateci druge radove i savete nashih chlanova, uveren sam da si na dobrom putu da razvijesh svoj talenat josh vishe ;)

srecan rad ;)

pozz,
Srdjan

T34

#3
Preslatki su bravo!!!!

Ali i inače nemoj slikavati blicem potrudi se za bolje osvjetljenje na drugi način!!!


Aki

jako lepo su ofarbani.
kao sto rece sandman,imas dobru osnovu za weathering.

Dimitrije_90

Sve cetkicom. . . Pokupio sam nekoliko trikova, chipping, weathering, pa sam poceo da ih upotrebljavam na vec zavrsenim maketama. . . I, preterano izgledaju. Postavicu slike kad ih upotpunim  :)

Nidza79

Govoreci o radu mislim da vrlo dobro radis, ja u tvojim godinama nisam znao ni kako se zovem a i sad sam jedva nesto bolji  ;D.

Sandmanova primedba je najveca zamerka, mada po meni ne toliko za nekog ko radi tenkove koliko bi bilo da radis npr 1950+ avione tako da vidi nesto s tim razredjivanjem ili poboljsaj izbor cetkice i pokrete cetkicom kako bi se ti nezeljeni efekti umanjili.

Dimitrije_90

Quote from: Nidza79 on 25-10-2007, 01:30:22
Govoreci o radu mislim da vrlo dobro radis, ja u tvojim godinama nisam znao ni kako se zovem a i sad sam jedva nesto bolji  ;D.

Sandmanova primedba je najveca zamerka, mada po meni ne toliko za nekog ko radi tenkove koliko bi bilo da radis npr 1950+ avione tako da vidi nesto s tim razredjivanjem ili poboljsaj izbor cetkice i pokrete cetkicom kako bi se ti nezeljeni efekti umanjili.


Vidi, bilo kakvi komentari, primedbe su dobrodosli. Jer, ja sam sve to sam radio, bez icije pomoci. A sve do ulaska na ovaj forum, nisam znao kako uraditi neke odredjene efekte. . . Da, stvarno bi trebao da povecam izbor cetkica  ;D