Golf MK 2 GTI 16V 1/24 Fujimi

Previous topic - Next topic

SerbiaModelkits

E sada,sta reci,a ne zaplakati.Jednom recju legenda.Tiha patnja,nedosanjani san,java ili kosmar,odlucite sami :D Prava legenda i mitsko bice EX YU prostora.tako da vise nema potrebe za pisanjem.
Sto se makete tice,dolazi takodje od Fujimija,solidno uradjena i tacno,u ovom kompletu postoje i neki dodaci za neku sportsku verziju,sa pdbranikom,zastitnim kavezom itd.Klijent je zeleo ovu standard verziju ali malo unapredjenu konkretno promenjene su felne jer su fabricke zaista katastrofa i nikako ne idu uz Golfa,pa je tako klijent poslao ove ali su za moj ukus malo velike,ali boze moj ukusi su razliciti.Znaci gradnja iz kutije,pozabavio sam se detaljima malo i to bi bilo to





















najjaci

Legendo!...mitsko bice EX YU prostora... bolje od ovog nije moglo biti sroceno.
Odlican rad, bas verodostojno izgleda.

Ne znam zasto ali svaki put kad ugledam mitsko bice asocira me na ovu stvar
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

viper


Roberto

Nedostaje mu samo oznaka TAS ...    :)

TKO MAKETARI TAJ VRIJEDI, KO NE MAKETARI TAJ NE VRIJEDI   ;-)

SerbiaModelkits

Quote from: najjaci on 22-03-2022, 10:50:06
Legendo!...mitsko bice EX YU prostora... bolje od ovog nije moglo biti sroceno.
Odlican rad, bas verodostojno izgleda.

Ne znam zasto ali svaki put kad ugledam mitsko bice asocira me na ovu stvar

Hvala puno

SerbiaModelkits


vuk#75

Prvo i osnovno bez oznake TAS nema dalje rasprave o ovome, drugo sta si ga toliko uglancao covece nema tu duse u dvici koja nije maloooo patinirala.

willys

Odlično urađena dvica  :D
Svaka čast za farbanje i lakiranje.

mutayu

Veoma lep rad! Duboki crveni finish je zadivljujuci!

https://youtu.be/fMXkDK6wM_w

SerbiaModelkits

Quote from: vuk#75 on 31-03-2022, 16:45:09
Prvo i osnovno bez oznake TAS nema dalje rasprave o ovome, drugo sta si ga toliko uglancao covece nema tu duse u dvici koja nije maloooo patinirala.
:D A jbg brate nije do mene,tako zeli klijentela,da je moj ja bi ga bas matirao i pohabao , imam u planu da uradim jednog Audija u tom fazonu malo rust za svoju dusu