F-16 Hasegawa 1/72 rad Vladimira Brankovića

Previous topic - Next topic

Jovac

Još jedna uražena maketa našeg kolege Vladimira Brankovića . Zamoljen sam da okačim fotografije ovog prelepog rada, a više o svom radu reći će sam autor. Evo slika.












VladimirBrankovic

Dakle, dragi drugari, evo je jedna lagana... Hasegavin F-16, možda nije najdetaljnija ali je svakako najbolji odnos kvalitet- cena. Lepo se sklapa a detalji su sasvim solidni za tu razmeru, naravno, ako ne želite da otvorite poklopac kabine hahaha. Oznake su Karakl models (štampao Kartograd) CAS Vajpers, koje sam dobio od prijatelja Djordja Starčevića. Lepe se odlično.... Boje su AK Ril kolors... Vederovao sam samo Tamijinim braon panel lajnerom. Nisam želeo dalje da prljam, ipak je ovo probna šema koja je trajala svega nekoliko godina, ako ne i meseci.... Tako da, toliko od mene!

Starac sa planine

Zna li se išta o ovim natpisima na bombama?
Na ovome svetu, mogu da kažem što se dešava, to nije istina...

djos & filip

Veoma lep rad, F16 ice u izuzetno atraktivnoj kamuflazi.
Boje su odlicne, weathering odgovarajuc, detalj zatamnjene kabine mi se posebno svidja, kao i kompletan utisak koji ostavlja ova maketa.
Detalj teksta na bombama je interesantan, tvoj licni kreativan "dodir" i dobro je ispalo.
Sve u svemu, svaka cast na radu
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

VladimirBrankovic

Quote from: Starac sa planine on 24-06-2022, 12:24:22
Zna li se išta o ovim natpisima na bombama?

Kao što je rekao kolega Djordje, poruke na bombama su moj lično "dodir". Smatram da to treba da bude autentično....

Djordje, hvala na lepim rečima, pa uskoro neki grup bild da završimo!