Ratovi Zvezda - Bitka na ledenoj planeti Hoth

Previous topic - Next topic

Maketar78

Drage kolege, evo još jednog rada, završen pre nekih godinu dana. Koristio sam isključivo makete od BANDAI-a. Sve u razmeri 1/144. Postolje/diorama, sve sopstveni rad. Nasuprot filma, moj AT-AT je dobio dosta leda i snega po šasiji, jer ne mogu da poverujem da baš na takvoj planeti, gde biju snežne ledene oluje ne ostaju upečatljivi tragovi po vozilima. Uživajte.  :caooo

















Polako, ali sigurno ...

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

najjaci

Bravo majstore  :cheers
Malo osvezenja posle svih ovozemaljskih aviona i borbenih vozila...
Na prvi pogled sam posmislio da je nacrtana slika, sto bi reko Klaja ;D, zato sto je sve tako monohromatski. Iz istog razloga mislim da bi bilo dobro da si mu samo malo vise dodao hrdje koja curi. To bi mu fino dalo te tople crvankaste tonove sto bi razbilo monohromatski izgled.

Do sledeceg rada
Hepi modeljing  :caooo
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi


boom.boom

Nisam neki ljubitelj sf-a i Ratova zvezda...ali ovo izgleda bas dobro! Sto rece kolega, bas je osvezenje na forumu :bravo! Posebno mi se svidja fotografija, vrlo docarava atmosferu.
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Poseidon

Lepo urađeno.... moja zona interesovanja, i mene čeka gomila sf maketa da uradim :)