World Model Expo 2022 - Eindhoven

Previous topic - Next topic

mutayu

Ako ti nije tesko pocasti nas i slikama svojih nagradjenih i pohvaljenih radova.

®Evolutionary

Quote from: mutayu on 13-07-2022, 20:51:42
Ako ti nije tesko pocasti nas i slikama svojih nagradjenih i pohvaljenih radova.

Nije teško, što bi bilo, samo videli ste vi sve te radove već ovde na forumu. Zakačiću ih na kraju.

Ali prvo sledi još jedan nastavak slika sa WME...
Pozdrav od Šekija
--------------------

®Evolutionary

Pozdrav od Šekija
--------------------

®Evolutionary

Pozdrav od Šekija
--------------------

®Evolutionary

Pozdrav od Šekija
--------------------

®Evolutionary

Po obećanju evo i mojih nagradjenih / pohvaljenih maketa sa WME-a u Holandiji.

U kategoriji aviona bilo je dve klase, standardna i master. Obe su obuhvatale sve razere. Svako je mogao učestvovati sa više radova u jednoj klasi, ali bi od njih sudije izabrale po njiovom mišljenju najbolji rad i onda samo njega ocenjivali. U mom slučaju to je bio Tamijin Swordfish Mk.II.







U master klasi za kategoriju vojhih vozila moj T-34 od Rye Field Modelsa bio je "Highly Commended"







... kao i Trumpeterov Tu-22m3 u kategoriji master diorama - ovde su opet sve vrste diorama bile grupisane zajedno.







Pozdrav od Šekija
--------------------

najjaci

Sta reci? Koju poslugu porat?
Mashala!

Stvarno posvecenost detaljima, obradi materijala tj materijalizaciji na svetskom nivou tako da me i necudi sto si se takmicio rame uz rame sa svim onima cije si radove ovde postovao.
Ono sto me zanima da li si vremenom usavrsio svoj skill i doveo ga na ovaj nivo uceci od nekog/negde ili si oduvek ima to oko i veste ruke za detalje i materijale.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

®Evolutionary

Quote from: najjaci on 16-07-2022, 16:47:33
Sta reci? Koju poslugu porat?
Mashala!

Stvarno posvecenost detaljima, obradi materijala tj materijalizaciji na svetskom nivou tako da me i necudi sto si se takmicio rame uz rame sa svim onima cije si radove ovde postovao.
Ono sto me zanima da li si vremenom usavrsio svoj skill i doveo ga na ovaj nivo uceci od nekog/negde ili si oduvek ima to oko i veste ruke za detalje i materijale.

Hvala ti najlepše!  :cheers
Naravno, vremenom sam učio, pokušavao nove stvari i skupljao tehnike sa svih strana. I dalje učim. Život bi mi bio mnogo dosadan da sam se rodio kao sveznalica...  ;) Ovaj hobi je kontinualna progresija. Pre par decenija nisam mogao ni da sanjam kakve sve speciajlizovane proizvode i metode ću danas primenjivati da bih sagradio model.
Pozdrav od Šekija
--------------------

Pedja

Quote from: ®Evolutionary on 17-07-2022, 17:07:56
Quote from: najjaci on 16-07-2022, 16:47:33
Sta reci? Koju poslugu porat?
Mashala!

Stvarno posvecenost detaljima, obradi materijala tj materijalizaciji na svetskom nivou tako da me i necudi sto si se takmicio rame uz rame sa svim onima cije si radove ovde postovao.
Ono sto me zanima da li si vremenom usavrsio svoj skill i doveo ga na ovaj nivo uceci od nekog/negde ili si oduvek ima to oko i veste ruke za detalje i materijale.

Hvala ti najlepše!  :cheers
Naravno, vremenom sam učio, pokušavao nove stvari i skupljao tehnike sa svih strana. I dalje učim. Život bi mi bio mnogo dosadan da sam se rodio kao sveznalica...  ;) Ovaj hobi je kontinualna progresija. Pre par decenija nisam mogao ni da sanjam kakve sve speciajlizovane proizvode i metode ću danas primenjivati da bih sagradio model.
Na stranu tehnike i materijali,oduvek je izuzetno talentovan i beskrajno posvećen detaljima, čovek koga je hobi čekao i našao. :god