Takmicenje - SENTA - 16 Septembar 2006.

Previous topic - Next topic

Sivcev


voja

Bilo je odlicno u Senti. Dobro se jelo i pilo. Miirek se malo raspistoljio sa cenam, valjda su ga dobro klepili na carini, pa je celo vreme bio nervozan jer mu je prodaja slabije isla nego uobicajeno.
Ljubitelji figura mogu samo da placu sto nisu bili u Senti. Bila standardna ekipa Madjara koji su drzali svoj stand sa figuricama. Gomila figura na prodaju, oko stotinjak, sve u resinu koje su kopije Andree, Verlindena, Pegaso, . . . i ostalih. Zaista kvalitetno izlivene tj. kopirane a cene smesne. Citavih 260 dinara za jednu piratsku kopiju koja u originalu kosta od 10-20 i vise Eura. Naravno, za one koji rade oklop imali su i gomilu piratizovanih resina razne opreme, dodataka i raznih dzidza bidza po takodje smesnim cenama.



Sandman

Pozdrav veliki pre svega svima vama koji ste bili u Senti!
Hvala na expresno okachenim slikama  ;)
Vidim da je bilo loodo i nezaboravno!  :D ...shto mi je veoma drago!!

Nego... niko se ne hvali... kako ste proshli po pitanju plasmana po kategorijama i konachnog plasmana??
Napishite koju rech i o tome!

Moji utisci prema onome shto videh na slikama:

- drago mi je da se Victory vratio na forum, i shto vidim da ima zaista lepo uradjene jedrenjake - pogotovo BRAVO za one u bocama!! ;)
- chestitke Zokiju Sivchevu na uspeshno zavrshenoj civilnoj floti!! Ona 2 JAT boinga 737 su sjajni! a i onaj Lufthansa Jumbo! (imacu za tebe par pitanja u vezi Revellovog B737-200, ali o tom potom)  ;)
- vidim da je bilo i par dobrih diorama (pogotovo ona sa PVO sistemom!)
- ko je napravio onaj Konkord u boci?? taj rpizro me je zaista odushevio - svaka chast autoru na ideji!!!  :D
- lepih helisha je takodje bilo, a simpa mi je onaj IFOR MH-53 - pomalo psihodelichna kamuflaza!?
- vidim da je neko radio i chuveni SFRJ F-86D sa ajkulinim cheljustima... samo... da li onaj deo izmedju zuba treba da bude plav ili crven??
- a onaj kotlic sa pasuljchetom mi tako mami vodu na usta..  :D upravo cu sad na ruchak da odem...  ;D ;D

E da, a poshto ja npr. ne poznajem vecinu okupljenih maketara na slikama, bilo bi mi drago ako bi me neko od uchesnika "prosvetlio" pa napomenuo ko je ko...  ;D a i ako josh nekog zanima...  :D

Pozdrav veliki, i nadam se vidimo se na nekom od naredna 2 okupljanja (ali ce pre to za mene biti Nish)....  ;)
Srdjan

Sivcev

Quote from: Sandman on 17-09-2006, 17:09:00
Ona 2 JAT boinga 737 su sjajni! a i onaj Lufthansa Jumbo! (imacu za tebe par pitanja u vezi Revellovog B737-200, ali o tom potom)
od svih tih civilnjaka jedino su B747,B767, i B777 bili dovrseni dok su ovi ostali pa i ta 2 JAT-a na Nesinim slikama bili izlozeni kao makete u izradi.
Inace dobili smo vec sada poziv za Mosonmadjarovar gde je vidim uvedena kategorija nedovrsenih maketa, pa bi mozda to moglo i kod nas da se primenjuje. Ima iz takvih poluzavrsenih radova svasta da se vidi i nauci.

Sijamski_Mrmot

Quote from: AEROPOXY on 17-09-2006, 09:18:58
Da si bio u Senti, dobio bi poziv na ruke, ovako, procitaj ga na YASIGu,
http://yasig.proboards106.com/index.cgi?action=display&board=tekme&thread=1158477461


Zahvaljujem na linku, okacio sam zvanican poziv i na forum i u kalendar.

Nisam bio jer, nazalost, ne nadjoh nikoga ko ide kolima pa da dodjem sa njim, a posto sam radio 3 nocne smene petak/subotu/nocas zaista bi bilo preveliko cimanje autobusom. Do neke druge prilike (nadam se bas u Kraljevu) pozdrav svima.

Mirko

Sandman