T-33/TV-2 Italeri (Platz) 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Pozdrav svima, posle godisnjeg odmora prva maketa je Italer/Platz T-33. Sasvim solidna maketa od koje sam kao i @milan78 ipak ocekivao vise. Meni licno izuzetno ruzan avion, ali posto ga je koristila i nasa zemlja, morao sam ga imati u kolekciji. Boje Tamiya, lift here dekali.














Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

najjaci

#1
A dje ces reci za avion da je ruzan. Po meni ovo je izgledom jedna od ikona svog doba. Ok ukusi su razliciti(imAmo od vanile, cokolade i jagode) pa oko toga i ne vredi mnogo raspravljati.
Inace uvek su mi bili efektniji oni srebreni od ovih nasih kamuflaznih.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

milan78

#2
Avion jednom ruzan...kao ona goblin ajkula.Slazem se da treba je imati u kolekciji,onaj tegljac zuto crni pa srebrni je meni u planu.Stoji da kad krene sklapanje ima vise posla nego na nekom novijem italercu.Svakako lepo si to odradio.Slike odozdole bi bile pozeljne zbog pru blue. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Prelep t33.Moracu i ja.jednog da nabavim a mozda i dva :D

YU-DFY

Koje si tacno boje koristio? Deluju odlicno.

Tomcat

@YU-DFY

Tamiya XF81 i XF82. Odole sam mesao, kad stignem slikacu i odole
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

relja

Ma odličan, ništa mu ne fali  :super
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

boom.boom

"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"