SRJ Mig-29 1/32

Previous topic - Next topic

Terorista

Pozdrav svima, maketa je Trumpeterova u 1/32 od dodatnih setova, tu su: Big Ed, rezinski nos, pito cev, rezinsko sediste, rezinksi motori i Lift Here dekali.
Dodatne detalje sam pravio sam, od bakarnih zica razlicitih debljina, to su instalacije u kutijama stajnih trapova, stajnim trapovima i motorima. To je ujedno i najdetaljnija dorada. Druga veca prepravka/adaptacija rezinskih motora na motore koje dobijes u kutiji. Motori iz kutije nemaju detaljnu unutrasnjost, vec samo spoljni izgled. Za razliku od rezinskog dela sa kojim ne mogu da se otvore poklopci motora.
Kako budem kacio slike u produzetku, ostavicu i objasnjenje.
Inace ovo je moj prvi avion u ovoj razmeri.

























Preradio sam rezinsko sediste, ogulio pojaseve i dodao ecovane sa gomilom drugih ecovanih detalja.










Na ovoj prvoj slici se moze videti isecena unutrasnjost mlaznih motora, a na druge dve kako ona izgleda kada se ubaci u motore koje dobijete u kutiji.






Uzivajte.  :cheers


boom.boom

Uuuuf Deki, OPASNOOOO!!!  :o Pratim...
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

DjG

#2
Sjajno !  :bravo
Time compression u jedan post ?
Vreme utrošeno do sad ?

Terorista

Quote from: DjG on 01-10-2022, 09:36:07
Sjajno !  :bravo
Time compression u jedan post ?
Vreme utrošeno do sad ?

Uh oko 20 sati za ove bakarne žice, prepravke i secenje motora desetak sati, rad oko sedista i eceraja u kokpitu jos pet sest... najdosadnije je definitivno bilo obradjivanje plastike gde treba ecovani delovi da dodju.. tu je bilo jos recimo desetak sati. Ugrubo, vreme utroseno sa svim navedenim do sad i sklapanjem je oko 50sati

Terorista

Quote from: boom.boom on 30-09-2022, 01:27:02
Uuuuf Deki, OPASNOOOO!!!  :o Pratim...

Hvals puno grofee  :super

Tomcat

Ovo pratim  :) Koji broj ce biti?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Janjic

凸(¬‿¬)凸

Terorista

Quote from: Tomcat on 01-10-2022, 16:50:37
Ovo pratim  :) Koji broj ce biti?

Hvala puno. 113  Mj.Zoran Radosavljevic

dragan_mig31

Odlicne detalje.Svaka cast.Ali zasto ti boja kabine vuce na plavo?Izgleda kao svetlo plava umesto svetlo siva?

sale64

vidi se da si ga farbao jako.

sale64

da li si i kabinu farbao jako?

kizageo

Oličan 5++++++ !!!! Samo da upališ i da poleti !!! Ako ga finiširaš jako, kako si ga do sad radio, biće najbolji aviJon do sad kod nas viđen !!!!  ;)

Terorista


dragan_mig31

Koje si boje koristio za zelenu i sivu?

Terorista

Sledece slike su trenutna faza rada.







Boje: