Rodoljub Roki Vulović 1/35 (5. kozarska brigada)

Previous topic - Next topic

Slobo

Pozdrav!

Nešto što nije moj fah, ali dođe kao prijatno osveženje i prilično sam zadovoljan rezultatom. Figura je kvalitetno odlivena sa lepim detaljima i zadovoljstvo je farbati je. Dobijaju se čak i ecovane naočare, mada su nežne za moje prste  ;D Farbanje Vallejo bojama.


najjaci

Bravo legendo! Super ti je ispao Roki :cheers
Cim sam ugledao sliku odmah sam ga prepoznao ne gledajuci u naziv posta.
Gde ima ovo da se nabavi?

Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi

Slobo

Quote from: najjaci on 03-10-2022, 22:51:44
Gde ima ovo da se nabavi?
Ovaj je kupljen u M-hobiju, pre jedno 2 godine mislim... da li još uvek imaju moraš proveriti.  :cheers

iguanac

jedva čekam da urade Šemsu Suljaković!
otišo hobi u q..c kad se prave figure narodnjaka!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

Slobo

Quote from: iguanac on 07-10-2022, 11:18:02
jedva čekam da urade Šemsu Suljaković!
otišo hobi u q..c kad se prave figure narodnjaka!

Ako zanemariš natpis na kutiji, imaš vrhunsku figuru, valjda je to bitno za hobi...  :zvizduc

najjaci

Quote from: iguanac on 07-10-2022, 11:18:02
jedva čekam da urade Šemsu Suljaković!
otišo hobi u q..c kad se prave figure narodnjaka!

Cujem li ja to slovenacku antitezu?
Cuj mene antitela... :hahaha
Kako god, ne mozes Rokija i Semsu stavljati u isti kos. Roki nije samo pjevac, on je bivsi profesor i dobrovoljac u ratu na prostoru bivse nam drzave kao i pripadnik garde panteri.
U svojim pjesmama je opisao mnoge dogadjaje i licnosti iz tog rata tako da ga mozemo smatrati svojevrsnim modernim Filipom Visnjicem.
A sto se Semse tice u danasnje vreme svako moze da stampa sopstvene figure i plasira sta hoce a na trzistu ima toliko bljuvotina tako da ne vidim zasto i Semsa ne bi mogao da ima svoju figuru.
Nije kao da ce zbog toga da nam propadne hobi i sve ode u q..c
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi