Završene makete u 2022.god.

Previous topic - Next topic

Zoran Sivcev

#15
Nijedna od ovih maketa nije zapoceta 2022. ali su zavrsene ove 2022.god.
Radilo se ove godine na jos gomili drugih projekata, ocekujem da cu dosta njih zavrsiti 2023.









I jedna restauracija agencijske makete Ako se to racuna




Srecna vam svima Nova 2023!

dragan_mig31

Ovo su i moje zavrsene makete za 2022






























































































milan78

#17
Podbacio si Dragance,samo 47.Nisi ni jednu nedeljno izbacivao!!!! :cheers :god :hahaha
Instagram-Peacockscaleworx

Dragan

Svaka cast, imenjace!     :god

Radis li ti jos nesto u zivotu sem maketa?    :lol

:cheers

dragan_mig31

Milane Ima tu jos 7 do 10 mozda i vise aerodromskih kolica generatora i traktora u 72 samo sto to nisam fotkao :D

@Dragane pa i ne bas :D to mi je glavna preokupacija u zivotu.Plus fotkanje ali to radim jednom u nekoliko meseci.

Scaling Slav

#20
Pozdrav ljudi, rekoh i ja da postavim ovde, sobzirom da je ovo moja prva godina od kako sam krenuo sa ovim hobijem, nije potpuna nego je nekih 9 meseci u pitanju. Mnogo toga naucenog, mnogo gresaka napravljenih, mozda sam mogao jos koju maketu vise al za prvu i nije lose. Sve radjene cetkicama kao sto znate, ali od ove godine krecemo sa airbrushom, probao sam da zavrsim prvu pre nove godine al nisam uspeo, ali ovih dana stizu slike i od nje. Srecni vam praznici.

Zvezda Suhoi Su-47 Berkut 1/72


Zvezda MiG 29 (9.13) Fulcrum 1/72


Zvezda MiG 31 Foxhound 1/72


Italeri Grumman F14A Tomcat 1/72


Zvezda Suhoi Su-30sm Flanker 1/72


Italeri Lockheed Sr-71 Blackbird 1/72


F14A vs "MiG 28" (F5A Italeri) 1/72 (radjeno za drugara koji je veliki fan Top Gun-a, Tomket je isti kao ovaj iznad a slike samo F5-ice me malo mrzelo da uzimam, ionako je ceo crn nista posebno na njemu nema, ali fali pilot kog sam zaboravio da stavim, pre nego sto sam zalio canopy sa lepkom, tako da je to prvi bezpilotni prototip F5)


Jovac

Od mene u 2022. godini samo ovoliko.