MAZ-537 Last production 1/35

Previous topic - Next topic

Smrki

Pozdrav svima,

u pitanju je relativno novija Trumpeterova maketa,solidnog nivoa detalja i dobrog uklapanja. Ovo sam uzeo nadajući se jednom laganom OOB projektu ali nažalost maketa je imala par kardinalnih grešaka koje sam morao da rešim u samogradnji. Između trasmisije i motornog dela je bila rupa pa je ispadalo da se trasmisija vrši bežičnim putem, šine na koje se oslanja ova kružna platfoma za vešanje prikolice su bile previše razmaknute pa je ista upadala između šina umesto da se oslanja na njih. Takodje Trumpeter je predvideo da kućište čekrka stoji na sredini dok je u realnosti ono pomereno u desno. Točkove sam zamenio rezinskim pošto je originalnim omašena veličina. Sve u svemu lepa maketa ali fabrički odrađena donekle paušalno. Farbanje i ostarevanje je odrađeno po uzoru na istrošene mašine VS.





















Više slika na: https://stalker-workshop.blogspot.com/2022/12/maz-537-last-production.html

S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

boom.boom

PROPEVAO!!! Samo sto ne krene da se trese i brunda! Cini mi se da mogu osetiti miris celika i ulja...
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Zing

Nije moja tematika, ali je vrhunski rad!
Svaka cast!
:cheers
Tongue tied and twisted just an earth bound misfit, I


milan78

Ovo je odlicno!Van moje tematike ali ne moze da se kaze drugacije... :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Lee Adama

Svaka Cast, odlicno odradjen.

chikavili

Ovo je bas uzivanje gledati do detalja... nemam reci  :god

Smrki

Hvala ljudi, drago mi je da vam se svidja, ovo mi je bio jedan od onih projekata koji ti bas legnu i rade se sami od sebe  :cheers
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Lee Adama

#8
Svaka Cast. 1. Klassa sto se tice DetaLja i Boje. Odlicno si odradio da zeleni Lak ne deluje homogen, nego imA mnogo raznih Nuansa. Vidi mu se da je vec "paar" Godina u Sluzbi... :super :super

Maketar78

Polako, ali sigurno ...