1:72 Hobbyboss Rafale E

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Ovo je bio brzinski rad.Maketa se sklapa iz sale.Jedini problem su usisnici i malo oko prednje kutija trapa.Nista strasno sto se nemoze resiti za dodatnih pola sata rada.Dodao sam pojase i nista vise.Boje su gunze.Dekali caracal.






















Scaling Slav

Jesi zaboravio da skines zaštitnu traku na repu, iznad mlaznica i ispod vertikalnog stabilizatora? :D Inaće lep rad kao i uvek, i ti i Milan me baš vucete da i ja napravim jednog u skorije vreme  :cheers

VladimirBrankovic

Lepo uradjen Indijac, svidja mi se. Opet, francuzima ne mogu da odolim! Svi su prelepi, od Uragana do Rafala! Dekale sam video kod prijatelja u kolekciji. To je tabak na kom se nalaze Egipćanin, Katarac i Indijac. Super priča.

Ipak, dodao bih sitnicu koja meni, pomalo, bode oči. Paneli mi deluju predimenzionirano. Kao da taj crni voš previše dolazi u prvi plan kada je tako svetla površina. Možda si trebao da udariš tamno sivi, ne znam, samo mi malo deluje "agresivnijr". Ostalo je super!

milan78

Nisi odoleo da ga isprljas.I meni je malo falilo,svakako ce biti takvi za neko kratko vreme.Standardan rad. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

najjaci

Eeee a mi ocekivali bice to jedan divan katarski primerak kao omaz svetskom nogomentnom prvenstvu...
Lepo deluje ovako zaprljan ali mi na oko ipak vise pase onaj milanov kako je tretiran u finalnoj obradi sa karakteristicnim presijavanjem. E sad sto se kaze to je lican dojam mozda indijski i jesu ovako matirani.
I jedna sitnica, sto kaze Stani Slav onaj repni konus iznad mlaznica koji predpostavljam sluzi za RF uredjaje za ometanje a koji na ovako modernom avionu izgleda kao da ga je pozbuhao neki domaci strucnjak, verujem da bi trebao da ima onu titanijsku "flekicu" u boji samih mlaznica.
Tko vrjedi leti, tko leti vrjedi tko ne leti ne vrjedi